Vodafone Paketler

Vodafone Tarifeler ve Paketler 2020 Güncel Liste

Vodafone tarifeler  ve paketlerinin 2020 güncel listesi,  Vodafone kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl da tarife ve paketleriyle dikkat çekmektedir. Vodafone günlük bedava konuşma ve Vodafone ücretsiz hediyeler en çok ilgi göre konulardır. Bu yüzden Vodafone, 2020 yılında da bol internetli, SMS’li ve dakikalı kampanyalara imza attı.

Faturalı hatlı sahipleri için özel tarifeler ve faturasız hat sahipleri için avantajlı paketler hazırlandı. Tarife ve paketlere bakıldığında bu yıl Vodafone kullanıcılar için harika geçecek.

Vodafone tarifeler ve paketlerinin 2020 güncel listesini vermeden önce üç konu hakkında bilgi vermek gerekiyor. Çünkü birçok tarife ve paketlerde bu avantajlar bulunmaktadır. Birincisi, akıllı devretme özelliğidir. Kullanılmayan SMS, internet ve dakikalar bir sonraki aya devredilir.

İkincisi, Red yeni yıl paketleridir. 3 çeşit, Vodafone Red yeni yıl paketi bulunmaktadır. Bunlar; spor paketi, sosyal paket ve seyahat paketidir. Spor paketinde; Diyetkolik, Trendyol.com ve Fitwell indirimleri bulunmaktadır. Sosyal pakette; Dasdas, Big Chefs ve Zomato indirimleri vardır. Seyahat paketinde de yurtdışı çıkış pulu hediyesi ve Budget indirimi bulunmaktadır.

Listeyi yayınlamadan önce son konu ise Vodafone Pass avantajlarıdır. 4 Pass çeşidi vardır. Bunlar; İletişim Pass, Müzik Pass, Sosyal Pass ve Video Pass’dır. Vodafone Pass ile belirlenen uygulamalar, tarife süreleri boyunca sınırsız kullanılır.

İletişim Pass; Facebook Messenger, Whatsapp, Vodafone+ ve Message+ uygulamalarını içerir. Müzik Pass; Karnaval, Spotify ve Power App uygulamalarını barındırır. Sosyal Pass; Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarını içerir. Video Pass avantajında ise İzlesene ve Youtube uygulamaları vardır.

Vodafone Faturalı Hatlara Özel 2020 Tarifeleri

Vodafone faturalı hatlara özel tarifeleri incelendiğinde bu yıl, Vodafone faturalı hat sahiplerini bedava dakikalar ve büyük kampanyaların beklediği görülüyor. İşte 2020 yılının Vodafone tarifeleri…

1.Uyumlu 2 GB: Tarifede 7 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Ayda sadece 29 TL’dir. Taahhütsüz Vodafone hat sahiplerine bu tarife 49 TL’dir. Akıllı devretme özelliği vardır. 12 ay boyunca aylık 5 GB internet hediye edilmektedir.

2.Redli 15 Özel: Vodafone bedava kampanyalar seçenekleri takip edenlerin en çok tercih ettiği Vodafone 2020 tarifelerden biridir. Pakette; 15 GB internet, 250 SMS ve 1000 dakika vardır. Ayda 49 TL’dir. Taahhütsüzler için ise 79 TL’dir. Ayrıca sabit hatlar ve Vodafonelularla sınırsız konuşma avantajı bulunmaktadır. Tarife, 100’den fazla ülkede geçerlidir. Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı da vardır.

3.Süper Uyumlu: Tarifede 10 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS bulunmaktadır. Ayda 36 TL’dir. Taahhütsüzler için bu paket 56 TL’dir. Vodafone Yanımda özelliği ile içeriklerde değişiklik yapılabilir. Akıllı devretme özelliği bulunmamaktadır. Ayrıca 9 GB internet, 30 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

4.Uyumlu 4 GB: Vodafone 2020 tarife ve paketleri arasında tercih edilen tarifelerden biridir. Vodafone bedava internet avantajı bulunmaktadır. 12 ay boyunca her ay 5 GB internet hediye verilmektedir. Tarifede 9 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS vardır. Taahhütlü hatlar için 33 TL, taahhütsüz hatlar için 53 TL’dir. Ayrıca akıllı devretme özelliği bulunmaktadır.

5.Online Genç M: Bedava internet uygulaması isteyen gençler içindir. 16 GB internet, 1000 SMS , 1000 dakika ve sınırsız Whatsapp kullanımı vardır. Tarife, 18-26 yaş arası kişiler için geçerlidir. Ayda 45 TL’dir. Taahhütü olmayan için 65 TL’dir. İlk 3 ay cayma bedeli yoktur. Bir yıl boyunca her ay 4 GB internet hediye edilmektedir. Ayrıca Instagram, Twitter, Facebook, Youtube ve Spotify uygulamaları bir ay boyunca sınırsızdır. Sınırsız Whatsapp hizmetine görüntülü ve sesli aramalara dahil değildir.

6.Online Uyumlu: Tarifede 11 GB internet, 250 SMS ve 1000 dakika bulunmaktadır. Vodafone tarifeleri arasındaki en avantajlı tarifelerden biridir. Taahhütlü hatlara 45 TL, taahhütsüz olanlara ise 65 TL’dir. 12 ay boyunca aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. 3 ay boyunca cayma bedeli yoktur. Akıllı devretme özelliği bulunmaktadır. Online tarife dahilinde Sim kart adrese ya da istenilen Vodafone mağazasına gönderilmektedir. Facebook, Instagram ve Twitter uygulamaları tarife boyunca sınırsızdır.

7.Redli 25 Özel: Tarifede 25 GB internet, 250 SMS ve 1500 dakika vardır. Vodafone hediye konuşma dahilinde Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma avantajı sunulmaktadır. Tarife, 100’den fazla ülkede geçerlidir. Ayrıca Vodafone Red yeni yıl hediye paketlerinden birine sahip olunabilmektedir.

8.Uyumlu 6 GB: Vodafone 2020 güncel tarifelerinden biridir. Tarifede 11 GB internet, 250 SMS ve 750 dakika bulunmaktadır. Ayda 39 TL’dir. Taahhütsüz hatlar için 59 TL’dir. Akıllı devretme özelliği vardır. Bir yıl boyunca her ay 5 GB internet hediye edilmektedir.

9.Online Uyumlu Avantaj: Vodafone bedava kampanyalar denilince akla gelen tarifelerden biridir. Tarifede 10 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS vardır. Taahhütlü hatlara ilk üç ay 34 TL’dir. Diğer aylar sadece 39 TL’dir. Taahhütsüz hatlarda %15 indirim bulunmamaktadır. Aylık 59 TL’dir. 12 ay boyunca aylık 5 GB hediye internet verilmektedir. Akıllı devretme özelliği bulunmaktadır. Vodafone Pass Müzik avantajı sunulmaktadır. Ayrıca sesli ve görüntülü konuşmalar dışında sınırsız Whatsapp hizmeti verilmektedir.

  1. Redli 15 Plus: Tarifede 20 GB internet, 250 SMS ve 2000 dakika bulunmaktadır. Vodafone Pass İletişim, Vodafone Pass Müzik ve Vodafone Pass Sosyal avantajları sunulmaktadır. Bedava dakikalar olarak Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hizmeti verilmiştir. Tarife, 100’den fazla ülkede geçerlidir. Yılda aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Ayrıca ücretsiz havaalanı hızlı geçiş hizmeti verilmektedir.

11.Uyumlu 1 GB: Vodafone’nin tarifeler ve paketlerinin 2020 güncel listesindeki dikkat çeken tarifelerden biridir. Tarifede 6 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS vardır. Ayda 29 TL’dir. Taahhütsüz hatlar için 49 TL’dir. Akıllı devretme özelliği bulunmaktadır. 12 ay boyunca her ay 5 GB internet hediye edilmektedir. Ayrıca Vodafonelular ile sınırsız konuşma avantajı bulunmaktadır. Vodafone Res yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı tanınır.

12.Online Genç S: Vodafone ücretsiz hediyeler denilince gençlerin aklına gelen tarifelerden biridir. Tarifede 12 GB internet, sınırsız Whatsapp kullanımı, 100 SMS ve 1000 dakika bulunmaktadır. Taahhütlü hatlar için ayda 35 TL, taahhütsüz hatlar için ayda 55 TL’dir. Bu tarife, 18-26 yaş aralığındaki gençler için geçerlidir. İlk üç ay cayma bedeli yoktur. Ayrıca ilk ay 10 GB internet hediye edilmektedir. Whatsapp sınırsız kullanıma, sesli ve görüntülü konuşmalar dahil değildir.

13.Online Redli: Tarifede 15 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS vardır. Ayda 65 TL’dir. Taahhütsüz hatlar için 95 TL’dir. Yılda aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Sabit hatlar ve Vodafonelular ile sınırsız konuşma avantajı bulunmaktadır. Sim kart, adrese ya da istenilen Vodafone mağazasına gönderilebilmektedir. Ayrıca Yemeksepeti.com’a özel %15 indirim vardır. Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı tanınır.

14.Redli 20 Plus: 2020 güncel avantajlarından biridir. Tarifede 25 GB internet, 250 SMS ve 3000 dakika bulunmaktadır. Ayda 125 TL’dir Taahhütsüz olanlar için 155 TL’dir. Vodafone Pass İletişim, Vodafone Pass Müzik, Vodafone Pass Sosyal ve Vodafone Pass Video avantajları bulunmaktadır. Ayrıca Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hizmeti sunulmaktadır. Tarife, 100’den fazla ülkede geçerlidir. Ücretsiz loung ve havaalanı hızlı geçiş vardır. Vodafone Red yılbaşı paketlerinden birini seçme hakkı tanınır.

15.Uyumlu Genç 4: Vodafone her yöne SMS paketi isteyenlere uygun bir tarifedir. Tarifede 11 GB internet, 250 SMS, 750 dakika ve sınırsız Whatsapp kullanımı vardır. Taahhütlü hatlar için ayda 33 TL, taahhütsüz hatlar için 53 TL’dir. Web için 250 SMS de bulunmaktadır. İlk ay 10 GB, iki ay boyunca da aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Akıllı devretme özelliği vardır. Sınırsız Whatsapp kullanımında sesli ve görüntülü görüşmeler dahil değildir. Vodafone Pass Sosyal ve sınırsız Spotify avantajı bulunmaktadır.

16.Uyumlu Genç 2: Güncel tarifeler arasında dikkat çekenlerden diğer bir tanesidir.. Tarifede 9 GB internet, sınırsız Whatsapp kullanımı, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Ayda 29 TL’dir. Taahhütsüz hatlar için 49 TL’dir. Tarife, 18-26 yaşlar için geçerlidir. İlk ay 10 GB hediye edilmektedir. Yılda aylık 5 GB ek internet verilmektedir. Akıllı devretme özelliği vardır. Vodafone Pass Sosyal avantajı bulunmaktadır. Sınırsız Whatsapp kullanım hizmetine sesli ve görüntülü aramalar dahil değildir.

17.Redli 12: Vodafone paketler ve tariflerini içeren kampanyalarında en çok tercih edilen tarifelerden biridir. Tarifede 17 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS vardır. Ayda 59 TL’dir. Taahhütsüz olanlar için 89 TL’dir. Bedava dakikalar olarak Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hizmeti verilmektedir. 12 ay boyunca aylık 5 GB hediye edilmektedir. Ayrıca Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı tanınmaktadır.

18.Redli Genç 8: Tarifede 17 GB internet, 250 SMS, sınırsız Whatsapp kullanımı ve 1000 dakika bulunmaktadır. Tarife, 18-26 yaş aralığı için geçerlidir. Taahhütlü hatlar için ayda 49 TL, taahhütsüz hatlar için ise 79 TL’dir. İlk ay 10 GB, ek olarak da 12 ay boyunca aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Vodafone Pass Sosyal ve sınırsız Spotify avantajları bulunmaktadır. Sınırsız Whatsapp kullanımına görüntülü ve sesli aramalar dahil değildir. Ayrıca Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı tanınmaktadır.

19.Benim Pass’im: Vodafone ücretsiz hediyeler hizmetlerinden biridir. Tarifede 15 GB internet, 250 SMS ve 2000 dakika vardır. Ayda 99 TL’dir. Taahhütü olmayan hatlar için 129 TL’dir. Vodafone Pass uygulamalarından üçünü seçme şansı vardır. İlk üç ay cayma bedeli yoktur. Ayrıca Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma avantajı bulunmaktadır. Ücretsiz havaalanı hızlı geçiş hizmeti sunulmaktadır. Yılda aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı tanınmaktadır.

20.Uyumlu Genç 6:  Tarifede 13 GB internet, 250 SMS, sınırsız Whatsapp kullanımı ve 750 dakika bulunmaktadır. Ayda 39 TL’dir. Taahhüt olmayan hatlarda 59 TL’dir. İlk ay 10 GB, ek olarak yılda aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Vodafone Pass Sosyal ve sınırsız Spotify avantajları vardır. Web için 250 SMS bulunmaktadır. Akıllı devretme özelliği hizmeti sunulmaktadır. Sınırsız Whatsapp kullanımında sesli ve görüntülü görümeler dahil edilmemektedir.

21.Online Genç L: Bedava internet uygulama isteyen gençler için vazgeçilmez bir tarifedir. 20 GB internet, 1000 dakika, 100 SMS ve sınırsız Whatsapp kullanımı vardır. Ayda 55 TL’dir. Taahhütsüz hatlar için 75 TL’dir. Tarife, 18-26 yaş aralığındaki gençler için geçerlidir. 12 ay boyunca 5 GB internet hediye edilmektedir. 3 ay cayma bedeli yoktur. Sınırsız Whatsapp kullanımı hizmetinde sesli ve görüntülü konuşmalar dahil değildir.

22.Redli Genç 12:  Tarifede 21 GB internet, 250 SMS, sınırsız Whatsapp kullanımı ve 1000 dakika bulunmaktadır. Taahhütlü hatlar için ayda 59 TL, taahhütü olmayan hatlar için ise 89 TL’dir. Tarife, 18-26 yaş aralığında olan kişiler için geçerlidir. İlk ay 10 GB, ek olarak yılda aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Vodafone Pass Sosyal ve Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme avantajı sunulmaktadır. Whatsapp kullanımında sesli ve görüntülü aramalar, sınırsız hizmete dahil değildir.

23.Redli 8: Bu tarifede 13 GB internet, 250 SMS ve 1000 dakika vardır. Ayda 49 TL’dir. Taahhütü olmayan hatlarda 79 TL’dir. Bedava dakikalar isteyenler için Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hizmeti verilmektedir. Hotels.com’da %10 indirim avantajı vardır. Ayrıca tarife 100’den fazla ülkede geçerlidir. 12 ay boyunca ayda 5 GB internet hediye edilmektedir. Vodafone kullanıcılarına sunulan Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı tanınmaktadır.

24.Red First: Tarifede 45 GB internet, 4000 SMS ve 4000 dakika bulunmaktadır. Vodafone her yöne bedava dakika isteyenler içindir. Ayda 189 TL’dir. Taahhütü olmayanlar için 219 TL’dir. 100’den fazla ülkede geçerlidir. Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme şansı bulunmaktadır. Ayrıca yılda aylık 5 GB internet hediye edilmektedir.

25.Redli 15: Vodafone tarifeler ve paketler 2020 güncel listesinin avantajlarının son tarifesidir. Tarifede 20 GB internet, 250 SMS ve 1500 dakika vardır. Taahhütlü hatlara ayda 79 TL, taahhütü olmaya hatlara ise 109 TL’dir. Vodafone Pass İnternet avantajı bulunmaktadır. Sabit hatlar ve Vodafonelularla sınırsız konuşma hizmeti verilmektedir. Tarife, 100’den fazla ülkede geçerlidir. Yılda aylık 5 GB internet hediye edilmektedir. Ayrıca Vodafone Red yeni yıl paketlerinden birini seçme hakkı tanınmaktadır.

 

Vodafone Faturasız Hatlara Özel 2020 Kolay Tarifeleri

Vodafone tarifeler ve paketler 2020 güncel kampanyalarında faturasız hatlara özel paketler bulunmaktadır. İşte o paketler…

1.Hoşgeldin Kolay Paketi: Yeni faturasız hat alan kişiler için geçerlidir. Pakette 25 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. İlk ay ücret alınmamaktadır. 28 gün geçerlidir.

2.Süper Kolay Paket 8: Pakette 8 GB internet, 250 SMS ve 750 dakika vardır. 28 gün için geçerlidir. Aylık 30 TL’dir. Yeni abonelere özel bir pakettir.

3.Genç Kolay Paket 8: Bedava internet uygulaması isteyen gençler bir pakettir. 28 gün boyunca sınırsız Whatsapp, Spotify, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hizmeti verilmektedir. Ayrıca 8 GB internet ve 750 dakika bulunmaktadır. Ayda 30 TL’dir. Vergi dahil ek masraf ücreti alınmamaktadır. Sınırsız Whatsapp hizmetine sesli ve görüntülü aramalar dahil değildir.

4.Genç Kolay Paket 6: Vodafone tarife  ve paketlerinin 2020 listesindeki en çok tercih edilen paketlerden biridir. 6 GB internet ve 750 dakika vardır. Ayrıca sınırsız Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook, Youtube ve Spotify avantajları bulunmaktadır. Vergi dahil ek masraf yoktur. Ayda 25 TL’dir.

5.Süper Kolay Paket 10: Pakette 10 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. 28 gün için geçerlidir. Yeni abonelere özeldir. Aylık 40 TL’dir.