Vodafone-Spotify-Kampanyasi

Vodafone Spotify Ortaklığı İle Bedava İnternet

Müzik dinlemeyi çok seven insanlar Spotify uygulamasını kullanmaya çok öncesinden başlamıştır. Henüz başlamayanlar için açıklamak gerekirse Spotify bir online müzik dinleme platformudur. Dünya çapında müzik severlere sunulan müziklerin tamamına yakını uygulama içerisinde kategorilere ayrılmış şekilde olmaktadır. İnsanların rahatlıkla dinlemesi için listeler hazırlanırken insanlar kendi listelerini hazırlayarak da sürekli olarak müzik dinleyebilirler.

Bu muhteşem uygulama ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Ancak ücretsiz sürümünü kullanan kişiler şarkılar arasındaki geçiş sırasında 1-2 adet reklam dinlemek zorunda kalmaktadır. Reklamlar birkaç saniyelik olmasına rağmen kişilerin müzik zevkine zarar verebilir. Bu sebeple de aylık ücreti 13,99 TL olan Premium Üyelik seçeneği sunulmaktadır. Vodafone ve Spotify arasında yapılan anlaşma sonrasında hem ücretsiz Premium üyelik hem de bedava internet imkânı elde edilmektedir.

vodafone-spotify-bedava-internet
vodafone-spotify-bedava-internet

Vodafone Spotify 3 Ay Ücretsiz

İlk olarak kampanyanın Spotify ayağına bakılacak olursa kullanıcılar 3 ay bedava olmak üzere Premium üyelik kazanacaktır. Normal şartlarda Spotify yönetimi ilk ay ücretsiz olarak sunduğu Premium hizmeti sonrasında aylık 13,99 TL olarak ücretlendirmektedir. Ancak 1 aylık süreç sonrasında üyeliğin durdurulması ve böylece ücret ödenmemesi seçeneği de bulunur. Birçok insan ücretsiz olması sebebiyle 1 aylık Premium deneme sürecini kullanmaktadır.

Spotify ile Vodafone arasında gerçekleştirilen anlaşma ile birlikte ilk 1 aylık ücretsiz deneme süreci 3 aya çıkarılmıştır. Premium üyeliğe geçiş yapan kişiler 3 ay boyunca herhangi bir ücret ödemeden Spotify uygulamasında Premium üye imkânlarından faydalanabilirler. Kesinlikle uygulamaya ücret ödemek istemeyen kişiler 3 ayın sonunda üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptir. Ancak bu üyeliğin sunduğu imkânlardan memnun kalan kişiler üyeliklerine aylık 13,99 TL ödeme yaparak devam edebilmektedir.

Vodafone Spotify İptal

Kampanya kapsamında kullanıcılar için sunulan imkânlar istenildiği zaman iptal edilebilmektedir. 3 aylık alınan ücretsiz Premium üyelik imkânları üç ayın içerisinde ya da sonrasında iptal olabilir. Burada kullanıcıların alacakları kararlar önemlidir. Spotify Premium üyeliğini iptal etmek isteyen kişilerin herhangi bir neden sunmasına gerek olmadan üyelikleri durdurulabilmektedir. Böylece herhangi bir ücret ödemesi söz konusu olmaz.

Vodafone Spotify Kampanyası İle Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Kampanyadan yararlanmak adına ilk olarak Spotify uygulamasının indirilmesi ve üyelik oluşturulması gerekmektedir. Üyelik oluşturma işlemlerinde kullanıcılardan belirli bilgiler istenirken bu bilgiler girilerek ücretsiz üyelikler oluşturulmaktadır.

Spotify üyeliklerini oluşturan Vodafone kullanıcıları, telefonlarının SMS bölümüne girerek SPOTIFY yazıp 5800’e göndermelidir. Bu gönderim sonrasında kullanıcılara belirli yönlendirme mesajları gelmeye başlar. Bu yönlendirmelerde gerekli bilgiler girilerek üç aylık bedava Spotify Premium üyeliği aktif edilebilmektedir.

Bedava İnternet imkânı da bu aşamadan sonra kendisini göstermeye başlayacaktır. Kullanıcılar, Spotify Premium üyeliğe sahip oldukları her ay 500 MB bedava internet kazanabilmektedir. Vodafone tarafından sunulan 3 aylık Premium üyelik süresince toplamda 1,5 GB internet kazanılabilir. Eğer üyelikler devam ederse her ay için 500 MB bedava internet hakkı elde edilecektir.

Daha fazla Vodafone bedava internet, kampanya, tarife ve paketlerinden yararlanmak için Vodafone Bedava İnternet sayfamızı inceleyebilirsiniz.