Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet

Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet Kazan

Faturasız hat sahibiyseniz düzenli olarak TL yükleme işlemi yapıyorsunuz demektir. Yapacağınız TL yükleme işlemlerini belirli kurallar içerisinde gerçekleştirirseniz bunun karşılığında Vodafone hediye internet kazanabilirsiniz. Pazartesi günlerine özel başlatılan bu kampanya da yalnızca TL yükleme işlemi karşılığında bedava internet alınabilen kampanyalardan bir tanesi.

Vodafone Hediye İnternet 2020

Vodafone 2020 senesinde birçok yeni kampanya ile karşımıza çıkmayı başardı. Paketlerinde indirim sunan kampanyaların yanı sıra hediye internet sunulan onlarca farklı kampanya var. Vodafone aboneleri kendi kullandıkları paketlere uygun hediyelerin tamamını istedikleri an alabilirler. Yeni başlatılan bu kampanya da en kolay internet kazanma yollarından bir tanesi.

Bilindiği üzere faturasız hatta sahip olduğunuz paketlerin yenilenmesi için TL yükleme işlemini yapmanız gerekli. TL yükleme işlemini yaparken hangi gün yaptığınızın sizler için hiçbir önemi olmayabilir. Ancak Vodafone bu işlemi Pazartesi günleri yaparsanız sizlere bedava internet sunuyor. Her ay yalnızca 1 defa faydalanılabilen bu Vodafone hediye internet kampanyası ile 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet
Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet Kazan

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Faturasız hat sahibiyseniz TL yükleme işlemini Pazartesi günü gerçekleştirdiğiniz an bu kampanyaya katılmış olursunuz. Kampanyadan bedava internet alabilmek için yaptığınız yüklemenin en az 30 TL seviyesinde olması gerekli. Genellikle aylık paketler bu seviyelerde olduğundan bu ayın yüklemesini pazartesi gününe denk getirebilirsiniz.

TL yükleme işlemini yapabileceğiniz birçok farklı kanal var. Vodafone internet sitesi üzerinden kolaylıkla TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Vodafone Yanımda uygulaması da sizlere TL yükleme işlemini yapma imkânı sunacak. Eğer bu seçenekleri tercih etmezseniz kendinize en yakın Vodafone bayisine giderek TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız TL yükleme işlemi sonrasında 2 GB Vodafone hediye internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Bunun için ekstra bir işlem yapmanıza gerek olmaz. 30 TL ya da üzerinde bir yükleme yapmanız yeterlidir. Kampanya kapsamında sunulan 2 GB bedava internet 2 gün kullanım için sunulmaktadır. 2 günün sonunda kullanılmamış olan kısım hattınızdan silinir. Bu sebeple de elinizi çabuk tutmanızda fayda var.