Vodafone Özel Perşembe Kampanyası İle Bedava İnternet

Vodafone Özel Perşembe Kampanyası İle Bedava İnternet

Operatörler arasından seçim yapma şansı olan kişiler birçok farklı etmeni göz önünde bulundurmalıdır. Evlerinde ve işyerlerinde aldıkları sinyal gücü, sunulan tarifelerin fiyatları, tariflerdeki internet, dakika ve SMS miktarları ve tariflere ek olarak sunulan hediyeler insanların seçimlerinde etkili olmaktadır.

Operatörlerin tamamı artık iyi seviyede sinyal gücü sunmaktadır. Bu sebeple de şehirlerde çekim gücü sorunu yaşayan kişi sayısı oldukça az olur. Operatörlerin arasındaki rekabetin belirli bir seviyede kalması için paket fiyatları da her zaman birbirine yakın tutulmaktadır. Kullanıcılar tercih edecekleri operatörleri seçerken bu etmenlere bakamadıkları için en iyi hediyeleri sunan operatörlere yönelim gösterirler.

Hiç kuşkusuz Vodafone en çok hediye sunan ve müşterilerini memnun eden operatörlerden bir tanesi. Bir defalık sunulan bedava internet imkânları kullanıcılar için mutluluk verici olsa da bir süreklilik olmadığından yüksek oranda fayda sağlamamaktadır. Bu doğrultuda Vodafone tarafından sunulan düzenli hediyelerin takibi gerekir. Her gerçekleştirildiğinde bedava internet sunan kampanyalar Vodafone markasının en önemli özelliklerinden bir tanesi olarak gösterilebilir.

Vodafone-Özel-Perşembe-Kampanyası
Vodafone-Özel-Perşembe-Kampanyası

Konu Başlıkları:

Vodafone Hediye İnternet 2020

2020 senesinin başından itibaren hediyelerini sunmaya başlayan Vodafone olumlu geri dönüşler aldıkça kampanyalarına yenilerini eklemektedir. Vodafone kullanıcıları 2020 senesinde bedava internet kazanmak isterlerse tercih edebilecekleri onlarca farklı yol bulunur. Çoğunluğu tek kullanımlık internetler olsa da bir aylık ihtiyacı başarıyla karşılayan kampanyalar yer almaktadır.

Devamlı olarak hediyeler kazanmak için Vodafone tarafından düzenlenen kampanyalardan bir tanesi olarak özel Perşembe kampanyası gösterilebilir. Kampanya dahilinde Perşembe günleri tüm TL yüklemelerine hediye internet imkanı bulunmaktadır. Paketlerini satın alırken TL yüklemesi gerçekleştirecek olan kişiler bu işlemi Perşembe günlerinde gerçekleştirirlerse ekstra hediye internet kazanabilirler.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Kampanya dahilinde sunulan bedava internetin kesin bir miktarından söz etmek doğru olmayacaktır. Kullanıcıların gün içerisinde yükledikleri TL miktarına göre aldıkları bedava internet miktarı da artış gösterir. Telefonlarını çok aktif olarak kullanan kişilerin paketlerinin içeriği zengin olduğundan ödeyecekleri bedeller de daha yüksek olur. Bu kişiler TL yüklerken bunun avantajlarını yaşarlar ve çok daha fazla bedava internet kazanabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 1 Mayıs 2020'ye Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Perşembe Sınırsız İnternet

Kampanya dahilinde bedava internet kazanmak için TL yükleme işlemlerinin Perşembe günlerinde yapılması yeterli olacaktır. Kullanıcıların bunlara ek olarak herhangi bir işlem yapmasına gerek olmamaktadır. Perşembe günleri internet üzerinden ya da Vodafone bayilerinden yükleme işlemlerini yapan kişiler yükledikleri TL miktarının 100 katı kadar internet kazanacaktır.

Eğer kullanıcılar internet üzerinden ya da bayilerden 20 TL tutarında bir TL yükleme işlemi yaparlarsa hatlarına bunun 100 katı olan 2000 MB internet yüklenecektir. Paketlerini satın almak için hali hazırda TL yükleyecek olan kişiler ekstra bir işlem yapmadan bedava interneti hak etmiş olacaklardır. Kampanya dahilinde sunulan internetler yalnızca 1 gün boyunca hatta kalacaktır. Kullanıcıların 1 gün içerisinde bu miktarı bitirememesi durumunda kalan miktar silinir. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için TL yükleme işleminin yapılması gerektiğinden yalnızca faturasız hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Perşembe günleri saat 00:00 ile 23:59 arasında yapılan tüm yüklemelerde bu kampanyadan gelecek olan internet alınabilir. Kullanıcılara SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.