Vodafone Kafana Göre Saati Fırsatı

Vodafone Kafana Göre Saati Fırsatı

Vodafone keyifli bir şekilde kullanıcılarına özgürlüğü sunmaya devam ediyor. Vodafone kafana göre saati fırsatı ile tanışın. Freezone paketine dahil olan kullanıcılar gün içinde belirledikleri bir saati; seçimlerine göre internet paketinden yemeden kullanabiliyor. Kısaca bir saat boyunca harcadığınız tüm MB, GB, Datalar hiç bir şekilde tarifenizden eksilmiyor, tarifenize ek yük binmiyor.

Vodafone Freezone Kafana Göre Saatine Nasıl Katılabilirim?

Sizlere iki farklı fırsat sunuluyor. İlk seçiminize yalnızca günün bir saatinde bu eşsiz kampanyadan yararlanabilirken; ikinci seçiminizde her gün aynı saate bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. İhtiyaçlarınıza göre seçim yapmayı unutmayın. Bu pakete dair detaylar ise şu şekildedir:

Vodafone Kafana Göre Saati Fırsatı
  • Aylık Kafana Göre Saati: Bu eşsiz paket içinde iki farklı seçim sizi bekliyor. Günde 1 saat video, müzik ya da günde 1 saat sınırsız sosyal medya seçimini tercih edebilirsiniz. Ay boyunca her gün aynı saat tüm kullanım sizin için ücretsiz olacaktır.

Faturasız olarak bu pakete katılmak için 3636 numarasına “Kafana Gore” mesajını yazarak gönderin. Faturalı kullanıcılar ise “Faturalı Kafana Gore” yazıp 3636 numarasına gönderim sağlayabilir.

  • Günlük Kafana Göre Saati: Günde 1 saat video, müzik ya da sosyal medya tercih edebilirsiniz. Bu paketin ücreti yalnızca 2TL’dir.

Yapmanız gereken ise “Saatlık Sosyal” mesajını 3636’ya göndermek. Bu sayede bir saat boyunca sosyal medyanın keyfini sınırsızca çıkarabileceksiniz. “Saatlik Video” yazıp 3636’ya gönderim sağlarsanız. Bir saat boyunca video izleyebilir, dilediğiniz şarkıyı gönlünüzce dinleyebilirsiniz. Vodafone kafana göre saati fırsatı; aylık olarak oldukça avantajlı. Yalnızca Vodafone kullanıcılar için eşsiz kampanyaları bir araya getirmiyoruz.

Turkcell 24 GB hediye internet kampanyası hakkında bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.