Vodafone Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcıları İle Hediye İnternet

Vodafone kullanıcılarına bedava internet imkânları sunmaya devam ederken onları eğlendirmeyi de ihmal etmiyor. Eğer bir Vodafone kullanıcısıysanız ve yaşınız 26’nın altındaysa çok eğlenceli bir şekilde hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone internet avcıları oyunu sayesinde muhteşem hediyeler sizlerin olacak.

Vodafone İnternet Avcıları Nedir?

İnternet avcıları son derece basit bir şekilde oynanan bir oyundur. Oyuna giriş yapıldığında ekranda birkaç farklı yaratık belirmektedir. Bu yaratıklar Bit olarak isimlendirilir. Bitleri öldürmek için üzerine tıklamak yeterli olur. Öldürülen Bit sayısı sürekli olarak hesabınızda birikecektir. Biriken Bitler ile birlikte bedava internet ya da indirimle ek paket satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Yapılır?

Vodafone abonesi olan kişilerin bedava internet kazanmaya başlaması için uygulama mağazasından İnternet Avcıları uygulamasını indirmesi gereklidir. Android işletim sistemine sahipseniz Play Store, iOS işletim sistemine sahipseniz App Store üzerinden uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirilen uygulamanın yüklenmesi de yalnızca birkaç saniye alırken sonrasında giriş yaparak oyunu oynamaya başlamanız gereklidir.

Vodafone İnternet Avcıları İle Hediye İnternet
Vodafone İnternet Avcıları İle Hediye İnternet

Giriş işlemi yapılırken sizlerden telefon numarası talep edilecektir. Telefon numaranızı başında sıfır olmadan yazdıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına giriş şifrenizi sizlerden ister. Böylece farklı kişilerin numaralarından uygulamayı kullanmanız mümkün olmayacaktır. Eğer varsa şifrenizi girebilir, şifreniz yoksa telefonunuzun mesaj bölümüne S yazıp 7000’e mesaj göndererek şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Oyunun içerisinde girildiğinde etrafta gezinin Bitleri kolaylıkla görebileceksiniz. Bu bitlere parmağınızla dokunduğunuzda onları öldürmüş ve puan kazanmış olursunuz. Vodafone internet avcıları bedava internet kampanyasından yararlanmak için olabildiğince fazla Bit öldürmek gereklidir. Günün her saatinde uygulamaya giriş yaparak etraftaki Bitleri toplayabilir ve puanınızı arttırabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Hediyeleri Neler?

Topladığınız puanlar ile bedava internet kazanmak isterseniz;

  • 1 saatlik 1 GB,
  • 6 Saatlik 1 GB,
  • 1 günlük 1 GB, hediyelerinden bir tanesini seçebilirsiniz.

Eğer Vodafone internet avcıları oyunu ile indirimli paketler almak isterseniz 1 GB, 2 GB ve 4 GB internet paketleri indirimli halleriyle sunulacaktır. Fiyatları sırasıyla 3 TL, 5 TL ve 7 TL olarak belirlenmiştir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(