Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone ülkemizdeki en önemli GSM operatörlerinden bir tanesi. Birçoğumuz yeni bir hat alacağımız zaman ya da farklı bir hatta geçiş yapmayı düşündüğümüz zaman Vodafone markasını tercih edebiliyoruz.

Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de mobil telefon kullanma oranı oldukça yüksek. Neredeyse insanlarımızın tamamı kendilerine ait mobil telefonları kullanıyorlar. Bu durum yeni hat alan insan sayısının oldukça az olmasına sebep oluyor. Durum böyle olunca da Vodafone gibi önemli markalar geçiş yapan kullanıcılarına özel kampanyalar da düzenliyorlar.

Vodafone Hoş Geldin kampanyası da yeni hat alan ya da Vodafone’a geçiş yapan kullanıcılar için düzenlenmiş bir kampanya. Kampanya kapsamında 20 GB Vodafone bedava internet kazanma hakkınız bulunuyor.

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Hediye İnternet Kampanyası
Vodafone Hoş Geldin 20 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Hoş geldin Faturasız

Vodafone tarafından düzenlenen bu kampanya kapsamında yalnızca faturalı hat sahipleri bedava internet kazanabilmektedir. Kampanya kapsamında belirli paketlere abone olan kişiler kampanyaya katılım gösterirler. Vodafone bedava internet kazanmak için;

  • Vodafone Red 20 Tarifesi
  • Vodafone Red 25 Tarifesi
  • Vodafone Red 30 Tarifesi
  • Vodafone Red 35 Tarifesi
  • Vodafone Redli Genç 20 Tarifesi
  • Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi
  • Vodafone Uyumlu 15 Tarifesi
  • Vodafone Uyumlu Genç 15 Tarifesi, arasından seçimlerin yapılması gereklidir.

Bu paketlerin dışında bir pakete geçiş yapan faturalı hat kullanıcıları 20 GB kampanyasından yararlanamazlar.

Vodafone 20 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan bu muhteşem kampanyaya katılım için ilk olarak yeni bir hat alınması ya da geçiş işleminin yapılması gerekir. Bu işlemler için kendinize en yakın olan Vodafone bayisine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni hattınızda üst kısımda belirtilen tarifelerden bir tanesine kayıt olmanız gereklidir. Tarifeye kaydınız yapıldıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamanın “Ek Paketler” kısmına girdiğinizde buradan 20 GB Vodafone bedava internet hakkınızı kullanabileceksiniz.

Kampanya kapsamında sunulan bedava internet 1 ay süreyle kullanıma açılmıştır. Bu süre zarfı içerisinde 20 GB internet kullanılmazsa diğer aya devri söz konusu olmaz. Yalnızca yurtiçi kullanımlar için geçerli olan bu kampanya ile doya doya internet kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(