Vodafone Bedava İnternet

Vodafone E-Fatura İle Bedava İnternet

2020 senesinde yaşadığımız çok sayıdaki kötü olay birbirimize ne kadar bağlı olduğumuzu ve doğayı her zaman koruyup onunla birlikte bir savaş vermemiz gerektiğini gösterdi. İnsanların doğayı korumasını ve doğaya olabildiğince az miktarda zarar vermesini isteyen Vodafone bunun için önemli bir adım atmış durumda. Vodafone doğayı korumaya gereksiz kâğıt kullanımını önleyerek başlıyor.

Vodafone E-Fatura Nedir?

Dijital operatörler hayatımıza girdiği andan beri aylık olarak faturalar ödüyoruz. Geçmiş dönemde birçok insan faturasız hatları tercih ederken artık faturalı hat sahiplerinin sayısı çok daha fazla. Bu doğrultuda evlere gönderilen faturaların sayısı da git gide artıyor. Evlere gönderilen bu faturaların miktarının azaltılması için Vodafone tarafından e-fatura sistemi oluşturuldu.

Oluşturulan sistem sayesinde artık faturalar abonelerin adreslerine gönderilmeyecek. Vodafone aboneleri faturalarını isterlerse mail isterlerse de SMS yoluyla alabilecekler. Ancak bu hizmet mecburi değil. İsteyen kişiler faturaların adreslerine gelmesini talep edebilir. E-fatura kullanımını teşvik etmek isteyen Vodafone bunun için 1 GB bedava internet vermeye başladı.

Vodafone E-Fatura İle Bedava İnternet
Vodafone E-Fatura İle Bedava İnternet

Vodafone 1 GB Hediye Nasıl Alınır?

Hem doğayı korumak hem de faturalarını istediği her an görüntüleyebilmek isteyen kişiler Vodafone tarafından sunulan e-fatura sistemine geçiş yapabilir. Eğer bu sisteme geçiş yaparsanız her ayın belirli bir gününde faturalarınız sizlere mail ya da SMS yoluyla bildirilecek. Böylece istediğiniz her ana faturalarınızı inceleme fırsatını bulacaksınız.

E-fatura sistemine geçmek ve 1 GB bedava internet kazanmak için yapılması gereken işlemler oldukça basit. İlk olarak faturalarını SMS ya da mail seçeneklerinden hangisi ile alacağınıza karar vermeniz gerekli.

Faturalarınızı mail yoluyla almak isterseniz telefonlarınızın mesaj bölümüne girdikten sonra EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra mail adresinizi yazarak 7000’e göndermelisiniz. Yapacağınız bu başvuru ile birlikte artık faturalarınız mail adreslerinize gelirken 1 GB bedava internet de sizin olacak.

Mail adresinizi aktif bir şekilde kullanmıyorsanız faturalarınızı SMS yoluyla da alma şansınız olacaktır. Bunun için de telefonunuzun mesaj kısmına SMSFATURA yazdıktan sonra 7000’e mesaj göndermeniz gereklidir. Her iki seçenekte de doğayı korumaya başladığınız için hattınıza bedava internet tanımlaması yapılır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(