VODAFONE

Vodafone Colins indirim kampanyası nasıl yapılır?

Colins’ten alışveriş yapan vodafonelular kazanıyor. Kampanya kapsamında 200 TL alışveriş yapanlara 40 TL Colins puan hediye!

Vodafone Colins indirim kodu

Kampanyadan günde 1 kez şifre talep edebilirsiniz. Kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri alışverişlerde anında 40 TL Colin’s puan kazandırılır. Kazanılan puanlar, yapılacak bir sonraki alışverişlerde tüm Colin’s mağazaları ve www.colins.com.tr de geçerli olacaktır. Bir faturada kazandırılacak maksimum puan 40 TL ile sınırlıdır. Kampanyadan faydalanmak için Colin’s sadakat programına üye olunmalıdır. Kazanılan puanların son kullanım tarihi 12 Ocak 2020’dir.

Vodafone Colins kampanyası ne zamana kadar geçerli?

Kampanya 21 Ekim 2019 – 10 Aralık 2019 tarihleri arasında tüm Colin’s mağazalarında ve www.colins.com.tr’de geçerlidir. Kampanyada verilecek olan Colin’s puan, tüm ürün gruplarında ürünlerin perakende son satış fiyatı üzerinden uygulanacaktır.

Vodafone Colins kampanya şartları

Kampanya stoklar ile sınırlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. İade ve değişimler faturadaki son satış fiyatı üzerinden yapılır. Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri Vodafone Yanımda uygulamasından tek kullanımlık şifrelerini alarak faydalanabilir. Şifreler tek kullanımlıktır ve kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın ürün ile ilgili veya mağaza da verilen hizmet ve satış sonrası destek ile ilgili süreçlerinde doğabilecek olumsuzluklardan Vodafone sorumlu degildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Colin’s ve Vodafone’da saklıdır. www.colins.com.tr den yapılacak olan alışverişlerde bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere 40TL değerinde hediye çeki verilecek olup, bu çek sadece www.colins.com.tr den yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Paket ve Tarifeler Ocak 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı