Vodafone Bedava Dakika Paket ve Tarifeler Ocak 2020

Vodafone Bedava İnternet Paket ve Tarifeler Ocak 2020

Vodafone Bedava İnternet Paket ve Tarifeler Ocak 2020 için Vodafone kullanıcısıyım bütün tarife ve paketlerden yararlanmak istiyorum diyorsan Ocak 2020 ile sen de Vodafone‘un sıkı takipçilerinden biri ol .

İnternetsiz, dakikasız, smssiz kısacası paketsiz kalmak istemiyorum ve sürekli dakikalarım, smslerim , internetim arttıkça artsın hiç eksilmesin diyorsan doğru adrestesin.

Vodafone Bedava İnternet Paket ve Tarifeler Ocak 2020 de çıldırdı .

Kullanıcılarının yüzü her daim gülsün diye Vodafone sms paketi yapmadan tutun vodafone bedava dakika,bedava internet kazanmaya kadar bütün fırsatları siz Abonelerin önüne serdi.

Sizlerin tek yapması gereken Vodafone için uygulamaları indirip paketleri avantaja çevirip bire bin katmak.

Vodafone Bedava İnternet Paket ve Tarifeler Ocak 2020
Vodafone Bedava İnternet Paket ve Tarifeler Ocak 2020 internet ve sms veren bu kampanyamızdan ekstra olarak dakika veren kampanyalara da bakabilirsiniz.

Peki “Hangi uygulamaları indirirsek internet gelir”? diyorsan “Vodafone Yanımda” uygulaması ile başlayabilirsin .

Ayrıca Vodafone  Bedava İnternet İçin Güncel Kampanyalarda geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda Kullanıcılar için hem paketim şahane hem de sosyalim dedirterek  Vodafone’lulara sinema biletinde ayrıcalık tanıdı.

Vodafone Bedava İnternet Paket ve Tarifeler Ocak 2020 ile büyüdükçe büyüyor. Gerek yaptıklarıyla gerekse Kullanıcılara hizmeti ile Abone sayısını artırıyor.

Hedef kitlesi Kullanıcı rahatlığı ve özgürlüğü olan Vodafone Bayisi uzaklık yakınlık mesafelerinide düşünerek bu senede Vodafone’luların ayağını yerden kesti .

Turkcell ile rekabet etmek adına efsane kampanyalar piyasaya sunan firma, Vodafone doldur 5GB kampanyası ile ortalığı kasıp kavurmaya başladı.

Ve bu kampanyayı Turkcell Doldur 3GB kampanyasına karşılık yaptığı dillerde dolaşıyor. Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için konuya göz atınız.

 

Vodafone Bedava Dakika Paket ve Tarifeler Ocak 2020
Vodafone ile 2020 yılında bedava dakika paketleri

Sunduğu tarife ve paketlerin yanı sıra “Sen de Sıkılana Kadar Konuş Vodafone’lu” diyerek Vodafone Hediye Konuşma iletimini her yöne olmak üzere sağladı.

Vodafone Bedava Dakika  faturalı faturasız hat farketmeksizin 2GB  bedava internet her yöne 500 sms ve her yöne 500 dakika bu yıla özel herhangi bir kısa mesaj gönderimi olmadan kullanıcı tanımlanması yapılacaktır.

Vodafone   hizmet verdiği paket ve tarifelerinde kullanıcıları yakından takip ederek istekleri doğrultuda çalışmalar yapmıştır.

Her zaman kullanıcısın yanında olan Vodafone çeşitli uygulamalar yoluyla da  Vodafone’luları paketsiz ve tarifesiz bırakmamıştır.

Eyvah! İnternetim mi bitiyor? sorusunun gerginliğini bir tarafa atan Vodafone haftalık internet paketlerinide uygun fiyatlarla siz kullanıcılara sunuyor.

 

Böyle özel günlerin kutlamasını yapan Vodafone bu senede kutlamaları abartıyor ve abonelerinide bu kutlamalardan, konuşmalardan  mahrum bırakmıyor.

Yeni sene ile başlayan tarife ve paketlerinin üzerine ekleme yaptıkça yapıyor ve her günü özelmiş gibi kulanıcılarına ayrıcalık sağlıyor.

Bütün günleri özel kılan Vodafone rakip firmalara hediyeler konusunda fark atıyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Nedir?
Vodafone Seviyorum İnterneti Nedir?

Vodafone Bedava İnternet ve Paket Tarifeleri Ocak 2020 ile yapmanız gereken sadece sıkı takipte kalmak gerek.

İnternet gerek uygulamalar ile yeniliklerden haberdar olmak ve sunulan ayrıcalıklı paketlerin hepsinden tek tek yararlanmak.

Bizlerde sizlere  geçen yıllarda fırsatlarını  kaçırdığınız kampayalar için araştırmalarımıza devam ederek siz Vodafone kullanıcılarını bütün yeniliklerden haberdar edeceğiz .

Aynı zamanda Turkcell, Bimcell,Türk Telekom gibi diğer operatörler ile ilgili  2020 kampanya ve fırsatlarından yararlanmak için metin içeriğini okuyabilir, bizi takipte kalabilirsiniz.