Vodafone Bedava İnternet 2020 Yılbaşı Fırsatları

Vodafone Bedava İnternet 2020 Yılbaşı Fırsatları

Dünya çapında bir marka Vodafone, Bu yeni yılda gümbür gümbür geliyor. Vodafone bedava internet 2020 yılbaşı fırsatları ile tüm yıl internetsiz kalma. Yeni bir yıl, yeni hedefler; yepyeni bir dünya yaratma fırsatı, hayatını baştan şekillendirebilir, yeni bir işe girişime atılabilir ve daha birçok farklı şey yapabilirsin. Bırak internet sana engel olmasın. Her daim fazladan GB kazan bu sayede hiç bir zaman bağlantın kesilmesin. İşini internete taşımak isteyebilir, sosyal medya hesaplarını daha iyi yönetebilir; müzik dinleyebilir, oyun oynayabilir ya da yalnızca internet üzerinde gezinebilirsin. Tüm bunları yaparken artık GB hesabı yapmana gerek kalmayacak. Siz değerli takipçilerimizin yeni yılı daha renkli geçsin, daha çok kazananın diye eşsiz yeni yılın kampanyalarını bir araya getirdik.

Vodafone 2020 Ücretsiz İnternet Kazanma Yöntemleri

Bu yıl Vodafone yanımda uygulaması daha çok kazandıracak gibi gözüküyor. Yılbaşında yapılan yeni güncelleme ile beraber artık gerçekten hediye internet kazanmaya başlayacaksınız. Daha önce bu fırsattan hiç yararlanmadıysanız yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Google Play Store ya da App Store uygulamasına giriş yapın.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını indirin.
  • Uygulama ekranından hattınızla giriş yapın.
  • Bana ne var bölümüne girin ve çarkı açın.
  • Çarka döndürmek için bir kez tıklayın.

Çark da gördüğünüz her fırsat sizlere ayrı bir avantaj sağlıyor. Bu yeni yılda daha fazla kampanya, daha fazla GB göreceğinizden emin olabilirsiniz. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden şimdi kazanmaya başlayın.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma Oyunu

Vodafone Freezone aboneleri her gün internet kazanabilir. Bunun için eşsiz bir uygulama var ve tek yapmanız gereken bu uygulamayı indirmek. Eğlenirken bir yandanda bedava MB ve GB kazanacaksınız. Şimdi Vodafone oyun uygulamasını indirin ve ücretsiz bir şekilde internet kazanmaya başlayın. Her gün bu fırsattan yararlanarak hiç bir zaman internetsiz kalmaya bilirsiniz.

2020 4GB Ücretsiz İnternet Vodafone Fırsatı

Vodafone Freezone World uygulamasına daha önce katıldınız mı? Katılmadıysanız çok şanslısınız ancak bu paketten 26 yaş altı kullanıcılar yararlanabiliyor. 31 Mart 2020’ye kadar bu eşsiz kampanyadan yararlanma şansına sahipsiniz. Daha fazla zaman harcamayın hemen Wold uygulamasına katılarak hediye 4 GB vodafone internet sahibi olun. Bir gün boyunca gönlünüzce, dilediğinizce internet üzerinde vakit harcayın.

Vodafone 2020 Yıl Boyunca 1.5 GB Kazanma Fırsatı

2019 yıllında en çok tercih edilen ücretsiz kampanyalardan biri olan 1.5 GB bedava internet kampanyası bu yılda devam ediyor. Eğer Akıl küpü tarifesine dahilseniz çok şanslınız çünkü yılda üç defa 500 MB internet kazanabilirsiniz. Bu yıl kullanmadıysanız şimdi hemen başlayın.

Tek yapmanız gereken 500MB yazıp, 3636’ya sms göndermek.

Hattınıza hızlı bir şekilde tanımlama yapılacaktır yalnızca şunu söylemekte faydar var: Bu kampanya fatuları hat kullanıcıları için geçerlidir.

Vodafone E – Fatura ile 1GB Ücretsiz İnternet 2020

Her şeyin artık daha kolay bir çözümü var. Sürekli olarak fatura ödemek için birden fazla işlem yapmak yerine otamatik talimat vererek hem zaman kazanabilir hem de bedava internet sahibi olabilirsiniz. 2020 yıllında hattınıza tanımlanacak bu fırsat yalnızca 15 gün geçerli. Yapmanız gereken ise çok basit.

E – Fatura, E – Posta Adresinizi 7000’e sms atın.

Hatınıza kısa bir süre içinde tanımlama yapılacaktır. Bu kampanyaları zaten biliyor muydunuz? Peki, size hiç bilmediğiniz bir fırsat olduğunu söylesek. Vodafone kafana göre saati fırsatı ile ücretsiz internetin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak, tüm detayları öğrenin, hızlı bir şekilde yararlanmaya başlayın. Vodafone bedava internet 2020 yılbaşı fırsatları burada son buluyor. 2020 yılı sizin için mükemmel geçsin. Unutmayın bu yeni yılda yine sizlere olacağız ve sizi eşsiz kampanyalar ile buluşturacağız.