Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması İle Hediye İnternetler

Akıllı telefonların ileri teknoloji seviyesine ulaşması internet kullanımını çok daha yüksek seviyelere getirdi. Geçmiş yıllarda GSM operatörleri dakika ya da SMS olarak verdikleri hediyeleri artık internet olarak sunuyor. Vodafone da kullanıcılarını memnun etmek adına bedava internet kampanyaları düzenleyen operatörlerden bir tanesi.

Vodafone aboneleri düzenli olarak kampanyaları takip ederlerse bedava internet için çok önemli fırsatlar yakalayabilirler. Burada tek seferlik internet hediyesi sunan kampanyalardan çok devamlı bu imkânı tanıyan kampanyalar önemlidir. Vodafone Bana Ne Var Uygulaması da sürekli olarak internet hediyesi sunan uygulamaların başında geliyor. Bu internet ile her ay paketinizin dışında bedava interneti kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var

Vodafone tarafından düzenlenen kampanyaların büyük bir kısmı Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleşmektedir. Vodafone kullanıcıları fırsatları değerlendirmek istiyorsa bu uygulamayı kesinlikle indirmelidir. Ayrıca aylık paket kullanımınızdan ne kadar kaldığını kontrol etmek, yeni bir paket almak ya da benzeri başvuruları yapmak için de bu uygulama kullanılabilmektedir.

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması İle Hediye İnternetler
Vodafone Bana Ne Var Uygulaması İle Hediye İnternetler

Vodafone Yanımda uygulamasının içerisinde “Bana Ne Var” isimli bir bölüm yer alır. Bu bölüm düzenli olarak Vodafone bedava internet kazanma şansı tanımaktadır. Haftada bir sefer olmak üzere bu kısma giriş yapan aboneler çarkı çevirerek kendileri için sunulan hediyeyi kazanırlar. Çark içerisinde SMS ya da dakika hediyeleri de yer almaktadır. Ancak internet hediyesi fazla olduğundan ayda 1-2 defa kesinlikle internet kazanılabilir.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım için ücretsiz bir uygulama olan Vodafone Yanımda’nın indirilmesi gerekmektedir. İndirilip yüklenen uygulamaya giriş kısmında telefonunuza gelen onay kodu kullanılır. Bu şekilde giriş işleminin ardından Bana Ne Var bölümüne girilerek buradaki çark çevrilir ve gelen hediye direkt olarak hatlara tanımlanır.

Kampanya kapsamında 1 GB, 2 GB ya da 5 GB bedava internet verilmektedir. Vodafone bedava internet kampanyasında bu hediyelerden herhangi bir tanesi gelebilmektedir. Haftada 1 defa girilen uygulama ile art arda 5 GB internet almak da mümkündür. Bazı durumlarda haftalarca bu seviyede bir hediye alınamayabilir. Ancak diğer internet hediyeleri de oldukça tatmin edici olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(