VODAFONE

Vodafone Atlasglobal kampanyası %20 indirim nasıl alınır?

Vodafone Atlasglobal kampanyasıyla kullanıcılarına %20 indirim şansı veriyor. Vodafone Atlasglobal indirim kodu ile ücretsiz bu fırsattan yararlanabilirsiniz

İçindekiler:

Vodafone Atlasglobal kampanyası nedir?

Kampanya kapsamında atlasglb.com‘da tüm Vodafone abonelerine uçak bileti alımları vergiler dahil %20 indirimli olacaktır.

Kampanya 21.10.2019-24.11.2019 tarihleri aralığında geçerlidir.

Satın alımın 21.10.2019-24.11.2019 tarih aralığında tamamlanmış olması gerekmektedir. Seyahat yapılacak tarih aralığı 01.11.2019-20.05.2020 olmalıdır.

Vodafone Atlasglobal Kampanya Şartları

Kampanya atlasglb.com web ve mobil web sitesinde, aynı zamanda Atlasglobal Ios uygulamasında geçerlidir.

Kampanya iç ve dış hat uçuşlarında, EkonomiPlus ve Business Class sınıflarında geçerlidir

Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “Atlasglobal’de %20 İndirim!” kampanyasından şifre alınır. Alınan şifre ile atlasglb.com web &mobil web sitesinde ve Atlasglobal Ios uygulamasında bilet satışın 4. adımında ilgili Vodafone kampanya ikonuna tıklanarak ilgili kampanya seçilir, kampanya kupon kodu alanına şifre girilerek kampanyadan faydalanılabilir.

İndirim oranı toplam ücret üzerinden yapılır. Vergiler, harçlar ve hizmet bedeli PNR’daki tüm yolcular için total ücretin içindedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava İnternet Kampanyaları

Rezervasyon opsiyon süresi için ilgili sınıfın kuralları geçerlidir. Kampanya bitimi sonrasında yapılan değişiklik işlemlerinde, sınıf farkına ek olarak yapılan indirim tutarı da tahsil edilir.

Kampanya ön rezervasyonda bulunan biletlere ayrıca eklenemez. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar biletleme işlemini rezervasyon işlemiyle aynı anda gerçekleştirmelidir.

Kampanya sadece TRY para biriminde geçerlidir. Farklı bir para birimi ile işlem yapmak isteyen kullanıcılarımız için ödeme adımında Vodafone kampanyası seçildiği takdirde para birimi sistem tarafından TRY’ye çevrilir.

Kampanya kodları tek kullanımlıktır.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya Yetişkin, Çocuk ve Bebek yolcular için geçerlidir.

İlgili kampanya Öğrenci ve Asker indirimi ile birleştirilmemektedir.

Kampanya tüm İç Hat, Ercan ve Dış Hatlarda, Atlasglobal Havayolları, Atlasglobal Ukrayna ve tüm partner hava yolları tarafından icra edilen uçuşlarda geçerlidir. Sadece Atlasglobal Mahaçkale uçuşları kampanyaya dahil değildir.

Rezervasyon opsiyon süresi için ilgili sınıfın kuralları geçerlidir. Kampanya bitimi sonrasında yapılan değişiklik işlemlerinde, sınıf farkına ek olarak yapılan indirim tutarı da tahsil edilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  LOL ile Vodafone'dan 1 GB İnternet Kazan!

İptal ve değişiklikte ilgili sınıfın kuralları geçerlidir.

Atlasglobal Hava Yolları ve Vodafone kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı