KAMPANYA

Vodafone Arkadaşına İnternet Gönderme

Sevdiklerimize ulaşamadığımızda endişe duyarız. Arkadaşlarınıza, ailenize, sevdiklerinize internet göndermenin birçok farklı yolu var. Vodafone arkadaşına internet gönderme yöntemleri ise ikiye ayrılıyor. İlk yöntem de Vodafone Red tarifesini kullanıyor olmanız gerekiyor. Vodafone red tarifesine kayıtlı değilseniz sizler ikinci yol ile sevdiklerinize internet hediye edebilirsiniz.

Vodafone Red Hediye İnternet Gönderimi Nasıl Yapılır?

Vodafone Red tarifesinde yer alan internet paketiniz size fazla geliyorsa ya da bir kısmını arkadaşınıza hediye etmek istiyorsanız bu yöntem işinize yarayacaktır. Sahip olduğunuz internetin %25, %50, %75’lik kısmını paylaşabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşına İnternet Gönderme

Vodafone Red tarifenizden yalnızca Vodafone Red’li arkadaşınıza gönderim yapabilirsiniz. Gönderim yapabileceğiniz servisler ise şu şekildedir:

  • Cep Self Servis
  • Online Servis
  • Vodafone Cep Servis
  • Müşteri Hizmetleri

Gerekli ayarlamaları uygulamalar üzerinde bulup, gönderim sağlamıyorsanız. Daha hızlı bir şekilde gönderim yapmak için Müşteri hizmetlerini aramayı tercih edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hızlı bir şekilde dilediğiniz miktarda gönderimi sizlerin hattından; arkadaşızın hattına tanımlayacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kazanma Fırsatları

Vodafone ile Nasıl İnternet Göndebilir?

Arkadaşınızın eğer vodafone redli değilse ona İnternet göndermek konusunda kararlıysanız takip edebileceğini tek bir yol kaldı. Bunun için banka hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Hesabınızdan arkadaşınızın hattına TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Vodafone bayilere giderek; ödeme yapıp, direk paket satın alımı yapabilirsiniz. Eğer arkadaşınızla aynı ortamdaysanız wifinizi açarak sizin mobil verinizi kullanmasını sağlayabilirsiniz. Vodafone arkadaşına internet gönderme yöntemleri yalnızca bunlarla sınırlıdır. İnterneti seviyorum testini çözdünüzmü? Hızlı bir şekilde bedava 3GB internet kazanabilirsiniz.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(