Vodofone Bedava İnternet

Vodafone 26 Yaşından Küçüklere Bedava İnternet Kampanyası

İletişim operatörlerinde seçim yapmakta zorlanan kişiler, kendi bulundukları şartlara en uygun operatörü seçebilmektedir. Bazı operatörlerde gençlere özel kampanyalar bunulurken bazılarında belirli bir yaşın üzerinde yer alan kişilere hediyeler yer alır. Belirli meslek gruplarında olan kişiler de bunu kullanarak daha ekonomik paketler alma hakkını elde edebilecektir.

Vodafone tarafından sunulan Freezone yalnızca gençlere hitap eden bir dünya. Gençlerin ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını göz önünde bulunduran Vodafone tüm kampanyalarını buna göre gerçekleştiriyor. 26 yaşını geçmemiş olan herkes rahatlıkla Vodafone Freezone üyesi olarak bu avantajları almaya hak kazanabilir. Freezone üyesi olmak için kendinize en yakın Vodafone bayisine giderek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Freezone Tarifler

Vodafone Freezone içerisinde 26 yaşını geçmiş olan kişiler için de tarifeler yer almaktadır. Ancak asıl önemli tarifler her zaman 26 yaşına gelmemiş kişiler için sunulmaktadır. Bu doğrultuda 4 farklı tarifeden bahsedilebilmektedir. Bu 4 tarifelerden 2 tanesinde hediye internet imkânı bulunmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Ücretsiz Araç Yıkama Kampanyası

Uyumlu Genç 7 Kampanyası;

 • 7 GB internet,
 • İlk ay 10 GB hediye internet,
 • 750 dakika,
 • 250 SMS
 • Sınırsız Whatsapp,
 • Ayda yalnızca 25 TL ödeme imkânları ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Uyumlu Genç 11 Kampanyası;

 • 11 GB internet,
 • İlk ay 10 GB hediye internet,
 • 750 dakika,
 • 250 SMS
 • Sınırsız Whatsapp,
 • Ayda yalnızca 35 TL ödeme imkânları ile kullanıcılara sunulmaktadır.
Vodofone Bedava İnternet Kampanyası
Vodofone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet

Yukarıda yer alan iki tarifenin birisinde olan ya da diğer tarifelerden bu tariflere geçiş yapan kişileri bedava internet hediyeleri beklemektedir. İlk etapta tarifenin ilk ayında 10 GB internet sunulur. Böylece gençler tarifelerinin ilk ayında internetlerini doyasıya kullanmanın keyfini sürerler. Ancak Vodafone tarafından sunulan bedava internet bununla sınırlı değildir.

Vodafone Freezone tarafından sunulan bu tarifelere üye olan kişiler, bakiye yükleme işlemlerini gerçekleştirdikleri anda bedava 2 GB internet kazanabilirler. Kampanya dahilinde 1 ay kullanımı bulunan 2 GB internet kazanmak için minimum 30 TL yüklenmesi gerekmektedir. Tarifelerden bir tanesinin ücretinin 30 TL’ye yakın oluşu, diğerinin de hali hazırda 30 TL üzerinde olması bu bakiye yükleme işini kolaylaştıracaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Kurban Bayramı

Vodafone 26 Yaşından Küçüklere Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyada sunulan 2 GB bedava interneti almak isteyen kişilerin TL yükleme işlemini yapması gerekmektedir. Bu TL yükleme işleminde minimum 30 TL yüklenmesi gerekirken maksimum bedel için bir sınırlama koyulmamaktadır.

TL yükleme işlemini yapacak olan kişiler istedikleri yolu seçebilirler. İsterlerse resmi internet sitesi üzerinden TL yükleme işlemi yapılabilmektedir. Arzu eden kişiler telefon uygulamasını kullanarak da bu TL yükleme işlemini gerçekleştirir. Kredi kartı kullanmayan ya da kredi kartlarını internet sitelerinde kullanmak istemeyen kişiler de bayilere giderek 30 TL ve üzerinde bir bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilmektedir. Aylık ödemesi 25 TL olan tarifeyi kullanan Freezone üyeleri her ay 30 TL yüklediklerinde bir birikim söz konusu olacaktır. Bu arda kalan miktar farklı kişilere devredilebilmektedir. Hediye olarak alınan 2 GB internetin ya da tarife içerisinde sunulan internetin devredilmesi mümkün olmamaktadır. Bu işlemler ile birlikte her ay 2 GB bedava internet kazanılabilmektedir.