Vodafone Sevgililer Günü Kampanyaları

Vodafone 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone Sevgililer Gününe özel çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Sevgililer Gününde özel olarak kazanılan bedava internet paketlerini kız ya da erkek arkadaşınızla beraber 14 Şubat 2020’de beraber internette vakit geçirebilir ve video seyredebilirsiniz. Vodafone 14 Şubat’ta çeşitli hediye paketleri düzenledi. Sadece hediye internet paketleri ile sınırlı kalmayıp bedava dakika ve bedava SMS paketleri de dağıtmaktadır. Özellikle mevcut bir internet bağlantısının olmadığı bir mekânda eğlence amaçlı bir video aklınıza geldi diyelim. Özellikle Sevgililer Gününde yani 14 Şubat’ta eğlence amaçlı internet kullanabilirsiniz, bir video seyredebilir ya da çeşitli sosyal medya paketlerinde vakit geçirebilirsiniz. Gün içerisinde internetiniz bitecek hediye düşünmez ve bedava internet hizmetini gönül rahatlığıyla kullanarak kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Vodafone Sevgililer Gününe Özel Bedava internet İmkânı

14 Şubat 2020 günü Vodafone Yanımda uygulamasını indirin. Eğer akılı telefonunuzda Andorid veya IOS gibi herhangi bir işletim sistemi fark etmeksizin uygulamayı indirebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda Vodafone Yanımda uygulaması mevcutsa özellikle indirmenize gerek yok. Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan menü sekmesine girin. Ardından karşınıza “Bana Özel” bölümü çıkacak. Bana Özel bölümüne giriş yapın. Bana Özel bölümüne giriş yaptıktan sonra Bana Özel bölümünden kampanya ayrıntılarını görebilirsiniz.  Size özel olan bu kampanyalardan dilediğiniz kampanyaya katılabilirsiniz.  Ayrıca 14 Şubat’ta sevgilinize hediye almak isterseniz uygulama içerisinde yer alan mağaza indirimlerinden faydalanabilme imkânına sahipsiniz. Her yık olduğu gibi 2020 yılında da Vodafone ile 14 Şubat hediyeniz daha güzel olsun.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Tarifeler ve Paketler 2020 Güncel Liste

Vodafone İle Sevgililer Günü Hediyesi

Vodafone ile beraber özellikle diğer özel günlerde olduğu gibi Sevgililer Günü için özel hediyelerden bir tanesini Vodafone Freezone ile sizlerle olacak. Vodafone Freezone kullanıcılarına özel olarak hiç bir işlem yapmadan kazanabilecekleri Çeşitli hediye Vodafone bedava internet paketleri içermektedir. Vodafone Freezone ile beraber 2 GB bedava interneti 1 hafta boyunca kullanabilecekler. 1 hafta boyunca sevgilinizle beraber kullanacağınız internet paketi sayesinde görüntülü konuşabilir, birbirinizle geçirdiğiniz romantik anları sosyal medya üzerinden paylaşabilir, çeşitli dijital ve sosyal medya ortamlarında vakit geçirebilirsiniz. Tüm bunlardan öte romantik video ve filmler seyreder iken kullanacağınız bedava GB’lar Vodafone tarafından size hediye ve bedava bir hizmettir.

Vodafone İle 14 Şubata Özel Bedava Dakika & Bedava İnternet & Bedava SMS Paketleri

Sevgililer Günü güzel ve özel bir gündür. Sevgililer günü gibi güzel ve özel bir günde internetiniz, mesaj hakkınız ya da dakikanız bitti diye hiç üzülmenize gerek yok. Bu güne özel Vodafone’un özel uygulamalarını kullanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması da bu özel uygulamalardan biridir. Vodafone Yanımda uygulaması ile beraber SMS, Dakika veya İnternet kazanabilirsiniz Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan ‘Bana Ne Var‘ ile beraber uygulamayı açarak çarkı çevirin. 14 Şubat 2020’de Sevgililer Gününe özel size ve şansınıza özel bir hediye kazanabilirsiniz. Bu özel ve sürpriz hediyeyi kazandıktan kısa süre sonra telefonunuza gelen onay mesajı il””e size özel sürpriz bedava SMS, internet veya dakikalarınızı gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  29 Ekim 2019 Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell

Vodafone ile 14 Şubat’ta Gezerek Bedava internet Kazanma

Özellikle Vodafone, Sevgililer Günü’nde bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone ile gezerek internet kazanabilirsiniz. Vodafone’a özel İnternet Avcıları oyununu indirerek internet kazanmaya başlayabilirisiniz. Oyun ve uygulama ile beraber gezerek çeşitli noktalarda bulunan bedava internet paketlerini avlamaya başlayabilirsiniz. Aynı gün içerisinde 1 GB ya da 2 GB internet kazanabilirsiniz.