Turkcell İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’den 23 Nisan’a Özel Hediye İnternet ve Dakikalar

Milli bayramlarımızın ülkemizdeki değeri oldukça yüksek seviyede. Tarihimizin şanlı günlerini hatırladığımız milli bayramlarımız her sene büyük bir coşku ile kutlanıyor. Ülkemizin en önemli iletişim operatörleri de bu önemli günlerde bizlere çok sayıda hediye sunmaktadır. Turkcell, yaklaşan bayramlar öncesinde her zaman vereceği hediyeleri açıklarken 2020 senesinde de aynı işlemi yolu izlemeyi tercih etti.

23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı hem çocukların hem de yetişkinlerin büyük bir heyecanla beklediği bayramlardan bir tanesi. Meclisimizin kuruluş yıldönümünde kutladığımız bu bayram için Turkcell tarafından hediyeler dağıtılacağı açıklandı. Hediyelerin içerisinde hem internet hem de dakika yer alıyor.

Turkcell Bedava İnternet 23 Nisan

Korona virüsü yaşantı tarzımızı baştan aşağıya değiştirmiş durumda. Mecbur kalmadıkça dışarı çıkamıyoruz ve zamanımızın büyük bir bölümü evlerde geçiyor. Birkaç günlük süreçler belki evlerde farklı aktiviteler ile geçirilebilir. Ancak çok uzun süre evde kalınması durumunda sürekli olarak internet bağlantımızı kullanarak zaman geçiriyoruz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  3 Ay Ücretsiz Turkcell Evde Telefonsuz Fiber İnternet

Hiç harcamadığımız kadar internet harcadığımız bu dönemlerde sunulacak olan bedava internet bizim için çok değerli. Bunun bilince olan Turkcell, kullanıcılarını memnun etmek adına 23 Nisan’da bedava internet dağıtıyor. 23 Nisan Perşembe günü gerekli adımları atan kişiler Turkcell tarafından 1 GB bedava internetin sahibi olabilirler. Bayram süresince kullanılabilecek olan bu internet sayesinde bir günlük de olsa paketinizi kullanmayı bırakmış olacaksınız.

Turkcell 23 Nisan Hediye İnternet ve Dakikalar
Turkcell 23 Nisan Hediye İnternet ve Dakikalar

Turkcell Bedava Konuşma 23 Nisan

Evlerimizde kaldığımız bu döneme internet kadar bedava dakikalar da önem arz ediyor. Ailemizle, akrabalarımızla ve arkadaşlarımızla görüşme imkanı bulamadığımız için sürekli olarak telefonlar üzerinden iletişim kurmak zorunda kalıyoruz. Birçok kişi işlerini evden yürüttüğü için sürekli olarak telefon konuşması yapmak zorunda kalıyor.

Turkcell, 23 Nisan kampanyasının içerisine bedava dakika ve SMS de eklerken insanların rahat bir biçimde iletişim kurmasını sağlamaktadır. Turkcell tarafından gerçekleştirilen 23 Nisan kampanyasının içerisinde 1 GB bedava internetin yanı sıra 1000 dakika ve 5000 SMS de yer almaktadır. Bu hediye ile birlikte Turkcell aboneleri isterlerse günün her anını telefonla konuşarak geçirebilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Turbo Paketleri Karşılaştırma

Turkcell Bedava İnternet 23 Nisan Nasıl Yapılır?

Turkcell abonesi olan kişiler 23 Nisan’a özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında sunulan hediyeleri almak için Dijital Operatör uygulamasını ücretsiz olarak telefonlarına indirmek zorundadır. Aktif olarak interneti kullanan kişilerin büyük bir kısmı bu programa sahip olduğu için herhangi bir ekstra işlem yapmalarına gerek olmaz.

Turkcell tarafından hazırlanan Dijital Operatör uygulaması kullanıcılara çok sayıda farklı avantaj sunmaktadır. Bu uygulamayı ilk defa indirip yükleyen kişiler ekstra internet de kazanabilmektedir. Android işletim sistemine sahip olan telefonlardan Google Play Store uygulamasına giriş yaparak arama kısmına Dijital Operatör yazan kişiler indirme işlemini ve sonrasında yükleme işlemini kolaylıkla gerçekleştireceklerdir. Uygulama kullanıma hazır hale geldikten sonra uygulamaya girişlerin yapılması gerekir. Bu giriş işlemlerinin yapılmasının ardından 23 Nisan hediyeleri otomatik olarak telefonlara tanımlanır. Ekstra SMS gönderilmesi ya da uygulama içerisinde bazı işlemlerin yapılmasına gerek olmamaktadır. 23 Nisan Perşembe günün verilecek olan bu hediyelerin kalan kısmı günün sonunda hatlardan silinecektir.


BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.