Kampanya

Turkcell ve Türk Telekom’dan Sağlık Çalışanlarına Hediye İnternet ve Dakika

2019’un Aralık ayında Çin’de başlayan ve tüm dünyaya yayılan korona virüsü yaşam şeklimizi tamamen değiştirmiş durumda. Virüsün çok hızlı bir şekilde yayılma özelliği olduğundan olabildiğince evimizde kalmaya çalışıyoruz. Biz sürekli olarak evimizde kalıp sıkılmamak için aktivite ararken sağlık çalışanlarımız canlarını tehlikeye atarak bu salgın hastalığın ortadan kaldırılması için çalışıyor.

Her gün hastanelere giderek en iyi şekilde hizmet vermeye devam eden sağlık çalışanlarımızın evlerindeyken olabildiğince kaliteli bir biçimde zaman geçirmesi çok önemli. Hastanelerde çok yüksek oranda virüse yakalanma riskler olduğu için evlere geldiklerinde dahi aileleri ile zaman geçiremiyorlar. Birçoğu ailesi ile farklı evlerde yaşamak zorunda kalıyor. Bu durumların bilincinde olan iletişim operatörleri de yeni bir hediye kampanyası başlattı.

Turkcell ve Türk Telekom tarafından başlatılan bu kampanya ile birlikte tüm sağlık çalışanlarımıza bedava internet ve dakika dağıtımı yapılacak. Bunun için ekstra bir sınırlandırma getirilmesi düşünülmeden sağlık çalışanlarının tamamına bu hizmetin verilmesine karar verildi. Bu kapsamda başvurularını kolayca yapan tüm sağlık çalışanları bu hediyeleri alabilmektedir.

sağlık çalışanlarına hediye internet
sağlık çalışanlarına hediye internet

Konu Başlıkları:

Sağlık Çalışanlarına Hediye İnternet ve Dakika Kampanyası Nedir?

Tüm dünyanın büyük bir sınavdan geçtiği bu günlerde sağlık çalışanları akıllı telefonlarına her an ihtiyaç duyabiliyor. İlk olarak iş arkadaşları ve ailesi ile sürekli olarak iletişimde kalabilmesi için bolca dakikaya ihtiyaçları bulunuyor. Bunun yanı sıra internet üzerinden mesajlaşmak, görüntülü olarak görüşmek ya da sosyal medyayı takip etmek için de internete ihtiyaçları var.

İletişim operatörleri bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak adına bu kampanyayı başlatırken sağlık çalışanlarının tamamına 5 GB internet ve 500 dakika hediye etmeye karar verdi. Sağlık çalışanları bu hediyeler ile birlikte çok daha rahat bir biçimde internetlerini kullanabilir ve sevdikleri insanlarla konuşabilirler. İzolasyon döneminde olduğumuz için iletişim alanında verilen bu katkının değeri oldukça büyüktür.

Sağlık Çalışanlarına Hediye İnternet ve Dakika Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bu kampanya dahilinde sunulan hediyelerin alınabilmesi için Turkcell ve Türk Telekom farklı yollar izlemeyi tercih etti. Turkcell kullanıcısı olan sağlık çalışanları sunulan bu hediyeleri almak isterlerse telefonlarının mesaj bölümlerine girdikten sonra SAGLIKCALISAN yazıp 2200’e SMS göndermelidir. Gönderilen bu SMS herhangi bir ücrete tâbi olmazken kısa süre içerisinde geri bilgilendirme yapılacaktır. Kullanıcıların sağlık çalışanı olduğunun kontrolü biraz zaman alacağından hediyelerin tanımlanması hemen olmayabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  KKTCell İle Öğrenci ve Akademisyenlere Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom ise sağlık çalışanlarının yoğun olarak mesai harcadıkları bu dönemde onları SMS ya da farklı bir başvuru işlemi ile uğraştırmamaya karar verdi. Tüm üyelerinin TC kimlik numaraları bulunduğu için bu TC kimlik numaraları ile sağlık bakanlığı üzerinden bir denetleme gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilen bu denetleme ile birlikte kimlerin sağlık çalışanı olduğu, kimlerin diğer sektörlerde çalıştığı rahatlıkla görülebilecektir. Sağlık bakanlığının bünyesinde bulunan tüm Türk Telekom üyelerine otomatik olarak 5 GB internet ve 500 dakika hediyesi tanımlanacaktır. Herhangi bir ekstra işlem gerekmemektedir. Verilecek olan bu küçük hediyeler ile sağlık personellerinin hakkı ödenemeyecek olsa da böylesine zorlu bir süreçte onlara olabildiğince destek olmak yapılması gereken en önemli atılımlardan bir tanesidir.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(