Turkcell UpCall Uygulaması

Turkcell UpCall Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından uygulamalar ile yapılan işbirlikleri her zaman bedava internet imkânı sunmaktadır. Kullanıcılar, belirtilen uygulamaları indirdikten sonra kullanmaya başlayarak sunulan bedava internetleri alabilir. Uygulamaların popülerliğini arttırmak amacıyla gerçekleştirilen kampanyaların bazıları programın ilk çıktığı dönemde olurken bazıları çok uzun süre devam etmektedir.

Turkcell tarafından bedava internet konusunda anlaşma sağlanan uygulamalardan bir tanesi de UpCall uygulamasıdır. 2019 senesinde gerçekleştirilen bu anlaşma 2020 senesinde değiştirilmiş ancak bedava internet vermeye devam etmiştir. Belirlenen yeni şartları uygulayan kişiler uygulama sayesinde 1 GB bedava internet kazanma şansını elde edeceklerdir.

Turkcell UpCall İle Bedava İnternet
Turkcell UpCall İle Bedava İnternet

Turkcell UpCall Bedava İnternet 2020

Turkcell kullanıcıları için hazırlanmış olan UpCall uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmayı düşünen kişilerin ilk olarak uygulama hakkında gerekli bilgileri edinmesi gerekmektedir. Bu uygulama, kişilerin rehberlerinde kayıtlı olmayan bir numaradan arama aldıklarında bu aramaların kimden geldiğini göstermektedir. Turkcell tarafından tüm izinler alınarak oluşturulan uygulama sayesinde kullanıcılar kendilerine gelen aramaların hangi kişiden geldiğini öğrenebilmektedir.

Arayan kişilerin kimliğini aranan kişilere sunan bu uygulama Turkcell kullanıcıları arasında son derece popülerdir. İstatistikler günde 5 bin kişinin bu uygulamayı indirdiğini göstermektedir. Toplamdaki indirilme sayısı 2,5 milyonun üzerinde olan uygulamayı 750 bin kişi aktif bir şekilde kullanmaktadır. Sizlerde gelen aramaların hangi kişiden geldiğini kolayca öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başlayan herkese 1 GB internet hediyesi sunulacaktır.

UpCall Nasıl İnternet Kazanılır?

Düzenlenen bu kampanya kapsamında bedava internet kazanımının gerçekleşmesi için ilk olarak uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Uygulama ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store üzerinden sunulmaktadır. Uygulamanın bu alanlardan ücretsiz olarak indirilmesi ve sonrasında yüklenmesi gerekmektedir.

Bu aşamalar başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra kullanıcılar uygulamaya giriş yaptıkları anda 1 GB internet kazanma hakkını elde edeceklerdir. Elde edilen 1 GB bedava internet hakkının hatlara tanımlanması için ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmaz. İlk defa bu uygulamaya giriş yapan kişilerin hatlarına 1 GB bedava internet otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell UpCall Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Kampanya kapsamında Turkcell kullanıcılarına 1 GB internet sunulmaktadır. Sunulan bu internetin alınabilmesi için uygulamanın ilk defa indirilmesi ve giriş işleminin yapılması gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapan kişilere Turkcell tarafından bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Hatlarına tanımlanacak olan bedava internet 48 saat içerisinde onaylanmaktadır.

Hak kazanılan bu 1 GB internetin kullanım süresi 1 aydır. 1 ayın sonunda UpCall uygulaması ile kazanılan bu internetin kullanılmaması halinde kalan kısmı silinecektir. Kullanım sadece yurt içerisinde geçerlidir. Yurtdışındaki kullanımlar kampanya dahilinde olmaz ve Turkcell tarafından ayrı olarak ücretlendirilir. Kampanyadan bedava internet kazanmak için kullanıcıların hangi hatlara sahip olduğunun bir önemi yoktur. Turkcell kullanıcısı olmaları ve UpCall uygulamasını kullanmaya başlamış olmaları yeterlidir. Hem faturaları hem de faturasız hat sahipleri tarafından kullanılabilmektedir. Eğer gerekli adımlar atılmasına rağmen bedava internet gelmezse bu durumda müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir. Bu konuda müşteri hizmetleri ile görüşüldüğü takdirde bedava internet hatlara tanımlanacaktır. Bu tarz kampanyalar takip edilerek çok daha fazla bedava internet kazanma şansınız olabilir.