Turkcell Şansa Tıkla Kampanyası

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kazan

Gün içerisindeki boş zamanlarımızı genelde internet sitelerinde gezinerek harcıyoruz. Bir yandan sosyal medya siteleri bir yandan da diğer eğlence içerikli siteler zamanımızı en keyifli şekilde geçirmemizi sağlıyor. İnternet sitelerinde sürekli olarak karşımıza reklamlar çıkabilir. Birçoğumuz bu reklamlar ilgimizi çekmediği sürece tıklamıyoruz. Ancak artık Turkcell ile birlikte reklamlara tıklamamız için bir sebep daha var.

Turkcell tarafından gerçekleştirilen kampanyalar ile birlikte tüm internet sitelerinde gizlenmiş olan reklamlar bulunuyor. Sitelerin birkaç sayfasını gezen kişiler Turkcell tarafından hazırlanan özel reklamı görebilir. Bu reklamlara tıklandığında çok özel hediyeler kazanma imkânı ortaya çıkmaktadır. Haftada 1 defa gerçekleştirilen tıklama işlemi ile devamlı olarak hediye kazanmak mümkün olacaktır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

İnternet üzerinden yayınlanana reklamlar genelde binlerce kişiye ulaşmaktadır. Çok sayıda insana ulaşım sağlıyor olsa da insanların büyük bir kısmı reklamlara tıklamaz ya da yanlışlıkla tıklar. Bu durum hem reklamı verenler hem de siteyi kullanan kişiler için hoş olmayan bir durumdur.

Turkcell bunu daha etkili bir hale getirmek için bir proje oluşturdu ve 30 Mart 2020 tarihinden itibaren de bizlere sunmaya başladı. Artık sitelerde karşımıza çıkan reklamlardan bazıları Turkcell Şansa Tıkla Reklamı olacaktır. Turkcell maskotlarının bulunduğu bu reklamlara tıklayan kişiler anında mobil hatları için özel hediyeler kazanma şansını elde edecekler.

Turkcell Şansa Tıkla
Turkcell Şansa Tıkla

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım göstermek için hiçbir ekstra işlem yapılmasına gerek olmayacaktır. İnsanlar, aynı şekilde internet sitelerini kullanmaya ve bu sitelerde zaman geçirmeye devam etmelidir. Hiç beklemedikleri bir anda sitede karşılarına Turkcell reklamı çıkacaktır. Bu reklama tıkladıkları anda şanslı kişilerden bir tanesi ise anına hediye kazanılabilir.

Sitelerde yer alan reklamların tamamı hediye içerikli değildir. Haftada yalnızca 1 defa gerçekleştirilebilen bu kampanyada kişilerin sürekli olarak reklamlara tıklamaya devam etmesi gerekmektedir. Reklamlara tıklayarak dolu reklamı bulmak için çaba sarf eden kişiler çok sayıda site gezerse hediyelerini alabilecektir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyasında Sunulan Hediyeler Nelerdir?

Kampanya dahilinde Turkcell kullanıcılarına 5 farklı hediye sunulmaktadır. Bu hediyeleri kullanıcılar seçemezken reklamlar içerisinde gömülü bir halde bulunmaktadır. Kampanya dahilinde;

  • Günlük 1 GB internet,
  • Günlük 2 GB internet,
  • Günlük 2 GB Instagram ve Twitter kullanımı,
  • Haftalık 1 GB internet,
  • Haftalık 2 GB internet hediyeleri sunulmaktadır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyasının Şartları Nelerdir?

Kampanya 30 Mart 2020 tarihinde başlamış ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir. Kampanyadan bedava internet almak için faturalı ya da faturasız bir tarifeye üye olmak fark ortaya çıkarmamaktadır.

Reklamlara tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfadan siteye giriş işlemini yapmanız gerekmektedir. Sonrasında karşınıza 6 farklı Turkcell maskotu gelecektir. Bu maskotlardan bir tanesini seçtiğinizde elindeki tabela çevrilir ve sizler için hediyesinin olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu kampanya haftada en fazla 1 defa kullanılabilmektedir. Ancak düzenli olarak kullanılırsa ayda 4 GB ile 8 GB bedava internet kazanma hakkı ortaya çıkar.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyasının Avantajları Neler?

Turkcell, bilindiği gibi en çok hediye dağıtan operatörlerden bir tanesidir. Sadece kendi uygulamaları üzerinden değil, buna ek olarak anlaşma sağladıkları başka uygulamalar üzerinden de bol bol hediye dağıtmaktadır. Bu hediyeler genellikle bedava internet, bedava SMS, bedava dakika gibi telefon kullanımı ve operatör desteği olan hediyelerdir. Her ne olursa olsun Turkcell tüm müşterilerinin kullanımına açık çok sayıda kampanya gerçekleştirmektedir.

Turkcell tarafından yapılan kampanyalardan bir tanesi de şansa tıkla reklamı ile bedava internet kampanyası adı verilen hediye kampanyasıdır. Oldukça basit olan bu reklam sayesinde Turkcell müşterileri günlük iki GB’a varan hediye internet kazanabilmektedir. Hiçbir çaba sarf etmeksizin bir operatörden günlük 2 GB kazanmak oldukça iyi bir kampanya olduğuna işaret etmektedir. Üstelik müşteriler faturalı ya da faturasız olarak ayrılmadığı için herkesin erişimine açıktır. Bu kampanyaya katılımın oldukça basit olması da Turkcell ve müşterileri için büyük artılardan bir tanesidir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyası Hangi Durumlarda Geçersiz?

Turkcell çoğu zaman hediye dağıttığı kampanyaları ya tanıtım için ya da reklam amacıyla yapmaktadır. Bu nedenle de çok sayıda katılım olabilmekte ya da ortaklardan biri için limite gelinmiş olabilmektedir. Bu nedenle, şansa tıkla reklamı ile bedava internet kampanyası da dahil olmak üzere her kampanya vaktinden önce bitebilir. Bu hak Turkcell’de saklıdır ve bittiği zaman üyeler için bilgilendirme yapılır. Genellikle kampanyalar uzun süreli olsa da bazı durumlarda böyle olaylar gelişebilir.

Ortaklık kapsamında Turkcell işbirliği ile yapılan reklamlarda ortağa bağlı olarak gelişen konularda da kampanya iptali yapılabilir. Yine bu durumda da kullanıcı ve katılımcılar kısa mesaj ya da benzeri yollar ile bilgilendirilmek zorunda kalacaklardır. Turkcell, kampanyalarına en sadık operatörlerden biridir. Bu nedenle vaktinden kısa bitme durumu oldukça az yaşanma ihtimali olsa da böyle bir olayın yaşanması durumunda müşterilere gerekli bilgilendirme mutlaka yapılacaktır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyası Tekrarlanacak Mı?

Bitiş tarihi belli olan Turkcell şansa tıkla reklamı ile bedava internet kampanyası, sadece tek sefere mahsus olan bir kampanyadır. Turkcell bazı dönemlerde belli periyotlarda tekrarlanan kampanyalar yapabilmektedir fakat bu kampanya o kampanyalardan biri değildir. İlerleyen tarihlerde kampanyanın tekrar yapılması ya da tekrarlanması tamamen Turkcell’e bağlıdır. Yani ortada kesin bir şey yoktur. Bu nedenle kullanıcılar kendilerine bildirilen ve kampanya kurallarında açıkça belirtilen son katılım tarihine uymalı, bu doğrultuda kazandıkları bedava internetleri kullanmalılar.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı İle Bedava İnternet Kampanyası Hediyeleri Kullanımı Nasıl?

Turkcell, kendi müşterilerine kısa zaman önce şansa tıkla reklamı sayesinde belli miktarlarda bedava internet paketleri vermeyi kampanya haline getirdi. Bu kampanyadan yararlanmak için mutlaka Turkcell müşterisi olmak gerekmektedir. Bu nedenle başka operatör katılımları geçersiz olacaktır.

Turkcell, bu kampanya sayesinde ödül verirken bazı kullanım koşulları sunmaktadır. Bu koşullardan bir tanesi de hediyenin süresidir. Hediye, ancak tanımlanan süre içerisinde kullanılabilir. Bu süreyi geçen kişiler kendi hatları üzerinden ücretlendirilmeye devam edeceklerdir.

Şansa tıkla reklamı her seferinde aynı miktarda bedava internet vermez. Verdiği internetler günlük bazda 1 GB ya da 2 GB veya haftalık bazda 1 GB ya da 2 GB şeklinde şekillenmektedir. İnternetler verilen süre içerisinde kullanılmalıdır. Aksi durumda devretmez veya yenilenmez. Tek seferliktir ve bu internet paketinden sadece paketi kazanan kişi faydalanabilecektir, paylaşım da yapılamayacaktır.