Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Şansa Tıkla İle Bedava İnternet

İnternet üzerinden yapılan reklamlar her gün milyonlarca kişiye ulaşıyor. Ancak birçoğumuz bu reklamlara tıklamadan reklamları geçiyoruz. Turkcell hem reklamlara tıklanarak şirketlere destek verilmesi hem de reklama tıklayan kullanıcılarının kazançlı çıkması için bir kampanya başlattı. Turkcell Şansa Tıkla kampanyası ile birlikte tüm aboneler bedava internetin sahibi olabilir.

Turkcell Şansa Tıkla

Turkcell tarafından hem internet sitelerinde hem de sosyal medya hesaplarından çeşitli reklam paylaşımları gerçekleşmektedir. Bu paylaşımların bazılarının içerisine özel hediyeler gizlenir. Eğer Turkcell tarafından hazırlanan reklamların tamamına tıklamaya özen gösterirseniz sizler de bu hediye yüklü reklamları yakalayabilirsiniz.

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanya 2020 senesinin sonuna kadar geçerli olmaktadır. Sene boyunca düzenli olarak reklamlara tıklarsanız 1 GB ya da 2 GB olarak belirlenen hediyelerden bir tanesine sahip olabilirsiniz. Turkcell Şansa Tıkla kampanyası dahilinde sunulan hediyeler;

  • Günlük 1 GB,
  • Günlük 2 GB Instagram ve Twitter,
  • Günlük 2 GB,
  • Haftalık 1 GB,
  • Haftalık 2GB, olarak sıralanmaktadır.
Turkcell Şansa Tıkla İle Bedava İnternet
Turkcell Şansa Tıkla İle Bedava İnternet

Tüm kullanıcılar kampanya kapsamında doğru reklama tıkladıkları an bu 5 hediyeden bir tanesine sahip olabilmektedir. Ancak yanlı kutuyu seçerseniz hiçbir hediye almadan da ayrılabilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyaya katılım işlemi için ekstra işlemler yapılmasına gerek olmaz. Karşınıza çıkan Turkcell reklamlarına ya da Turkcell sosyal medya hesapları tarafından paylaşılan reklamlara tıkladığınızda bu reklam kampanya dahilindeyse sizleri farklı bir ekrana yönlendirecektir.

Kampanya dahilinde ayarlanmış olan reklamlarda karşınıza Turkcell’in sevimli maskotları olan 6 adet emocan gelir. Her biri elinde bir hediye kutusu tutarken bunlardan bir tanesini seçmeniz gerekecektir. Yaptığınız seçim ile birlikte Turkcell Şansa Tıkla kampanyası kapsamında sunulan hediyelerden bir tanesini kazanabilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz kutularda bir hediye bulunuyorsa sizlerden telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Telefon numaranızı girdiğiniz anda hattınıza hediye internetiniz tanımlanır. Kampanya kapsamında alınacak olan hediyeler haftada yalnızca 1 defa kazanılmaktadır. Eğer bu hafta emocan içerek ekrana denk gelmişseniz tekrar bu ekranı görme şansınız olmaz. Görseniz dahi hediyeler hattınıza tanımlanmayacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. TURKCELL harika bir operatör…çok bonkör…bi kaç sene önce başka operatör hattını kullanıyordum ama iyiki de turkcell e geçmişim çok memnunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(