KampanyalarTurkcell Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan İle Yüzlerce Hediye

Turkcell markası hiç kuşkusuz ülkemizin en önemli telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi. Rekabetin çok yüksek olduğu bu günlerde yeni kampanyalar ile kullanıcılarını mutlu etmeyi amaçlayan Turkcell Salla Kazan kampanyası ile birlikte bunu başarmış gibi duruyor. Sürekli olarak kullanıcılarına sürpriz hediyeler sunan telekomünikasyon devi bedava internet de dahil olmak üzere birçok farklı hediye sunuyor.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Turkcell tarafından sunulan bu kampanyanın kullanılabilmesi için ilk olarak mobil uygulamanın akıllı telefonlara indirilmesi gerekmektedir. Yalnızca mobil hatları kapsayan bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler ilk olarak App Store ya da Play Store üzerinden “Dijital Operatör” uygulamasını indirmelidir. Turkcell markasının resmi uygulaması olan Dijital Operatör her hafta Salla Kazan kampanyası ile birlikte sürpriz hediyeler dağıtmaktadır.

Kampanyaya katılmak için indirilen uygulamaya giriş işleminin yapılması gerekmektedir. Uygulama girişinde sizden istenen bilgiler girilerek başarılı bir şekilde girişler gerçekleştirilir. Eğer bulunduğunuz hafta boyunca Salla Kazan kampanyasına katılmamışsanız ekranın sol alt kısmında özel bir simge yer alacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell UpCall Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Sol alt bölümde bulunan simgeye tıklandığı anda uygulama sizi Salla Kazan kampanyasının özel sayfasına yönlendirir. Burada “Şimdi Kazan” butonu yer almaktadır. Bu butona bastığınız anda ekranda, telefonunuz nasıl sallamanız gerektiğini gösteren bir animasyon yer alır. Bu şekilde telefonlarınızı salladığınız anda bulunduğunuz hafta için sürpriz hediye paketiniz açılacaktır.

Salla Kazan
Salla Kazan

Turkcell Salla Kazan Kampanyası İle Neler Kazanılabilir?

Akıllı telefonların geldiği noktada insanlar telefonlarını konuşmaktan çok internet sitelerine giriş işlemleri için kullanmakta. Operatörler tarafından yüksek dakika imkânı sunan kampanyalar bulunduğundan genel olarak insanlar internet kotasını doldurmamak için çaba sarf etmektedir. Bu sebeple de Salla Kazan kampanyasından da birçok kişi internet hediyeleri bekler.

Turkcell tarafından sunulan Salla Kazan kampanyasında internet hediyeleri bolca bulunmaktadır. 1 GB seviyesinden başlayan hediyeler 10 GB seviyesine çıkabilmektedir. Belirli sosyal medya uygulamalarının kotaya dahil edilmediği hediyeler de yer almaktadır. İnternet hediyelerinin yanı sıra bedava konuşma ve SMS hediyeleri de bulunur. Birçok insan internet hediyesini tercih ediyor olsa da gelen hediyeler her zaman mutluluk verir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 24 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Hediyeleri Ne Kadar Sürede Kullanılmalı?

Salla Kazan kampanyası ile gelen hediyelerin kullanımında belirli süre kısıtlamaları bulunur. Bu süreler içerisinde gelen hediyeler kullanılmazsa sonrasında hediyeler iptal edilecektir. Salla Kazan kampanyasına yapılan katılımlarda gelen hediyelerin kullanım süreleri de belirtilir. Bu sürelere dikkat edilerek hediyelerin kullanılması gerekecektir.

İnternet, konuşma ya da SMS hediyelerinin süresinde bir standardın olduğunu söylemek oldukça zor. Hediyelerin tamamı günlük, haftalık ya da aylık olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Aylık hediyeler kullanımı son derece kolay olan ve insanları sıkıştırmayan hediyelerdir. Ancak günlük hediyeler de genel olarak yüksek seviyede imkan sunan hediyeler olur.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hangi Gün Kullanılır?

Kampanyanın kullanımı için herhangi bir gün sınırlandırılması bulunmamaktadır. Ancak Turkcell tarafından kampanyanın sıfırlanma günü olarak Perşembe günü belirlenmiştir. Kullanıcılar, Perşembe gününe kadar kampanyadan hediyelerini almazlarsa yeni haftaya giriş yapılır ve alacakları hediyeler yeni haftanın hediyeleri olur. Telefonların yoğun olarak kullanıldığı özel bir gün bulunuyorsa insanların o gün içerisinde hediyeleri alması önerilmektedir.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(