Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Çok KötüKötüİyiÇok iyiHarika! (17 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Okuma süresi: 1 dakika

Turkcell salla kazan kampanyasında faturalı ve hazır kart sahipleri salla kazan ile 1GB ve 2GB çoğunlukta olmak üzere bir çok ücretsiz dakika ve internetten faydalanabilecek.

Salla Kazan ile haftalık Turkcell’in vereceği hediye internet, dakika, sms ve daha bir çok pakete sahip olabilirsin. Bu uygulama ücretsiz ve kolay kullanıma sahip. Salla Kazan uygulaması linki video  altında yer almaktadır indir ve her hafta yenilenen hediyeni kullanmaya başla.

Uygulamayı indirdikten sonra giriş yap ve salla. bildiğimiz sallıyorsun ve gelen hediyeyi afiyetle kullan J Turkcell’in diğer bedava internet veren uygulamaları Dergilik, Paycell, bip, fizy ve tvplus’ı da tanıtacağız. Haftalık ve aylık olarak ücretsiz internet veren Turkcell uygulamaları için site içinde arama yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?
Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Salla Kazan ile bedava internet al

Hediye paylaşma özelliğinin kullanılabilmesi için Dijital Operatör uygulamasının en güncel sürümü yüklenmelidir.Kampanya 19 Mayıs 2017 günü başlamıştır.

Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur. Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı an başlar.

Salla Kazan uygulamasını ücretsiz indirmek için buraya tıklayın

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.