Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Promosyon Koduyla 10 GB Bedava İnternet

Türkiye’nin en büyük iletişim operatörlerinden bir tanesi olan Turkcell, 2020 senesinde de hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Kullanıcılarının olabildiğince ücretsiz internet kullanması için kampanyalar düzenleyen Turkcell, yeni bir kampanya ile karşımızda. SİM kartlarını değiştiren ya da hatlarını Turkcell’e taşıyan kişiler bu bedava internet kampanyasından yararlanmayı başarabilir.

Turkcell 10 GB internet Kampanyası

İnsanlar birçok farklı sebeple SİM kartlarını değiştirmek zorunda kalabilmektedir. İlk olarak kartlarının kırılması sebebiyle kartlar değiştirilir. Kartlarını bazı sebeplerden dolayı telefonlarından sürekli olarak çıkaran kişiler bu işlemler sırasında hattına zarar verebilir. Çok hassas bir yapıda olan hatların kırılması ya da çatlaması sonrasında SİM kartların yenilenmesi gerekmektedir.

Turkcell bedava internet 10gb
Turkcell Bedava İnternet 10 GB

SİM kartlarında herhangi bir sorun bulunmamasına rağmen kartlarını 4.5G uyumlu hale getirmek isteyen kişiler de SİM kartlarını değiştirmek zorundadır. Değişiklik İşlemi için Turkcell bayilerine giden kişiler burada taleplerini ilettikten sonra yeni SİM kartlarını alarak telefonlarına yerleştirebilirler. Bu andan sonra 4.5G özelliklerinden faydalanmaya başlayacaklardır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcel Ev İnterneti ilk 4 ay Ücretsiz ve Paket Fiyatları

Son olarak farklı bir operatör kullanıcısı olan kişiler Turkcell’e geçiş işlemlerini gerçekleştirirlerse yeni bir SİM kart almak zorunda olacaklardır. Hangi operatörden olursa olsun Turkcell’e geçiş yapan kişilere bayilerden yeni SİM kart verilmektedir. Bayilerden alınan yeni SIM kart ile de bu özel kampanyaya başvuruda bulunmak mümkün olacaktır.

Bu sebeplerden herhangi birisiyle SİM kartlarını değiştirme kararı alan kişiler promosyon kodunu kullanarak 10 GB bedava internet kazanma şansını elde edeceklerdir. Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine yılda 1 defa tanına bu imkan sayesinde kullanıcılar alacakları internetin keyfini çıkarabilirler. 1 aylık kullanım için sunulacağı için özgürce kullanım söz konusu olabilmektedir.

Turkcell Promosyon Kodu Nerede Yazar?

Telefonları için yeni bir SİM kart alan kişilere bir promosyon kodu verilmektedir. Bayilerden yapılan alışverişlerde promosyon kodları verilir ve bu kodlar ile bedava internet alınabileceği kullanıcılara bildirilir. Eğer kişiler promosyon kodlarını almadılarsa ya da kaybettilerse bayileri arayarak yeni bir kod alabilirler. Bu promosyon yalnızca yılda 1 defa kullanıldığından çok sayıda kod almanın kullanıcılara bir avantajı bulunmayacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell #senyapdiye uygulaması nedir? Nasıl internet Kazanılır

Bayilerle iletişime geçen ve promosyon kodlarını almak istediğini söyleyen kişilerin bu ay içerisinde SİM kart değişim işlemlerinin yapılıp yapılmadığı kontrol edilmektedir. SİM kartlar ile verilen promosyon kodlarının geçerlilik süresi 1 aydır. Eğer bu süre zarfında kodlar kullanılmazsa hak yanabilir. Bu sebeple de kodlarını kaybeden kişilerin dahi 1 ay geçmeden bayileri araması gerekecektir.

Turkcell 10 GB hediye Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcıları alacakları promosyon kodlarını bedava internete çevirmek için telefonlarının mesaj bölümünü kullanmak durumundadır. Mesaj bölümüne giriş yapan kişiler ENHIZLI yazdıktan sonra 2222’ye mesajı göndermelidir. Bu mesaj için herhangi bir ücretlendirme bulunmamaktadır. Paketlerinde SMS’i olmayan kişiler de rahatlıkla mesajları gönderebilir.

2222’ye mesajlar gönderildikten saniyeler sonrasında bilgilendirme mesajları gelecektir. Girilen promosyon kodları birkaç dakika içerisinde kontrol edildikten sonra kullanıcılara ikinci bir mesajla bedavan internetleri hakkında bilgi verilecektir. Yüklenen 10 GB internet 1 ay boyunca doya doya kullanılabilmektedir. 1 ayın sonunda kullanıcılar mevcut paketleriyle devam etmek durumundadır.

Daha fazla Turkcell kampanya ve bedava internet avantajlarından yararlanmak için Turkcell Bedava İnternet sayfamıza göz atabilirsiniz.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(