Turkcell Paycell Uygulamasını İndirene Bedava

Turkcell Paycell Uygulamasını İndirene Bedava İnternet

İnternet üzerinden hepimiz düzenli olarak alışveriş yapıyoruz. Alışverişlerimizde bazen herkesin tercih ettiği özel siteleri kullanıyor olabilir. Ancak bazen de güvenilirliği konusunda endişe duyduğumuz sitelerden de alışveriş yaptığımız oluyor. Bazı durumlarda yabancı siteler, bazı durumlarda da oyun siteleri çok güvenilir olamayabiliyor. Bu durumlarda ön ödemeli kartların kullanımı çok daha doğru bir karar.

Turkcell, kullanıcılarının internet üzerinden çok rahat bir biçimde alışveriş yapabilmesi için yeni bir ön ödemli kart üretmeye başladı. Paycell ile birlikte artık internet üzerinden tamamen güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ön ödemeli kartın kontrol edilmesi için telefonlarında bir uygulama bulunmakta. Bu uygulamayı indirirseniz ve giriş işlemlerini gerçekleştirirseniz Turkcell bedava internet kazanmaya hak kazanacaksınız.

Turkcell Paycell Uygulamasını İndirene Bedava İnternet
Turkcell Paycell Uygulamasını İndirene Bedava İnternet

Paycell Bedava İnternet 2020

Turkcell genellikle yeni bir hizmeti insanlara sunduğunda bu ürünün hem reklamını yapmak hem de kullanıcı sayısını yükseltmek amacıyla bedava internet kampanyası başlatıyor. Paycell ön ödemli kart ve bu karta özel uygulama üretildiğinde de aynı yolu izledi. 2020 senesinde başlatılan bu kampanya ile birlikte Paycell için üretilen uygulamayı telefonunuza indirirseniz bedava internet kazanacaksınız.

Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra Paycell kullanıcısı olmayı kabul ederseniz ekstra Turkcell bedava internet kazanmaya da başlayacaksınız. Paycell sürekli olarak farklı işlemlerde bedava internet sunan bir üründür. Devamlı olarak yapılacak işlemler ile bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Paycell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından düzenlenen bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ilk olarak mesaj göndermelisiniz. Uygulamanın indirilmesi, yüklenmesi ve sonrasında giriş işlemi yapılmasından önce mesajın gönderilmesi gereklidir. Telefonun mesaj bölümüne girdikten sonra KATIL INDIR yazıp 2255’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu mesaj ile kampanyaya katılım işlemini gerçekleştirirsiniz.

Sonrasında Play Store ya da App Store üzerinden uygulama indirme, yükleme ve giriş işlemini gerçekleştirmelisiniz. Giriş işlemini yaptığınız anda hattınıza 1 GB Turkcell bedava internet tanımlanacaktır. Sunulan internet hediyesi 1 günlük kullanım için verilir. 1 gün içerisinde sunulan 1 GB interneti kullanmazsanız ertesi güne otomatik olarak silinecektir. Siz de yurtiçinde geçerli olan 1 GB interneti kolayca kazanabilirsiniz.