Turkcell Paycell İle 1 GB İnternet

Turkcell Paycell İle 1 GB Bedava İnternet

İnternetin yaşadığı gelişim hayat tarzımızda çok köklü değişiklikler yapmış durumda. Artık alışverişlerimizi ya da fatura ödemelerimizi internet üzerinden kolaylıkla halledebiliyoruz. Üstelik yapılan bu işlemlerde oturduğumuz yerden ayağa kalkmamız dahi gerekmiyor. Bizlere sunulan bu kolaylık hepimizin internet sitelerini alışveriş için kullanmasına sebep oldu.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde genellikle kredi kartları kullanılıyor. Kredi kartı bilgilerimizi internet üzerinden farklı sitelere girmiş oluyoruz. Bu sitelerin büyük bir kısmı güvenilir siteler. Ancak bazıları kredi kartı bilgilerimizi alarak farklı amaçlar için kullanabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda sorunu çözmek oldukça zor olacaktır.

Bu zorlukları yaşamamak için ön ödemeli kartlar üretilmeye başlandı. Turkcell tarafından üretilen Paycell de bu kartlardan bir tanesi. İlk olarak kredi kartınız ile birlikte Paycell kartınıza bakiyenizi yüklüyorsunuz. Sonrasında ise bu kartla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kartınızın bilgileri internet sitesine aktarılmamış olacak. İlk etapta bakiye yüklerken kullanacaksınız. Ancak bu kullanım Turkcell’in sitesinden olduğu için herhangi bir güvenlik problemi oluşmayacak.

Turkcell Paycell İle 1 GB Bedava İnternet
Turkcell Paycell İle 1 GB Bedava İnternet

Paycell İnternet Hediyesi Nedir?

Turkcell tarafından üretilen Paycell ön ödemeli kartın kullanımının artması için özel kampanyalar düzenlenir. Son olarak Turkcell bedava internet kazanmak için yeni bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında faturalarınızı Paycell ile ödemeniz gerekiyor. Yapacağınız ödemeler sonrasında 1 GB bedava internet kazanacaksınız.

Paycell İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

Turkcell faturalı hat kullanıcısıysanız çok kolay bir biçimde 1 GB Turkcell bedava internet kazanmaya hazır olun. Her ay gelen faturalarınız eğer otomatik ödeme talimatı altında değilse kendiniz bu ödemeleri gerçekleştiriyorsunuz demektir. Eğer bu ödemelerinizde Paycell kullanırsanız bedava internetin sahibi olacaksınız.

Paycell kartınızı aldıktan sonra bakiye yükleme işlemini yapmalısınız. İsterseniz fatura bedeliniz kadar bakiye yüklerken isterseniz daha da yüksek bir bakiye aktarabilirsiniz. Sonrasında Turkcell bayi ya da internet sitesi üzerinden fatura ödeme işlemini gerçekleştirmeniz gerekli.

İşleminiz tamamlandığı anda Turkcell tarafından hattınıza 1 GB bedava internet tanımlanacak. Sunulan bu internetin kullanım süresi olarak 1 hafta belirlendi. Bu sebeple de 1 hafta içerisinde 1 GB interneti bitirmeniz gerekli.