Turkcell Kurban Bayramı

Turkcell Kurban Bayramı

Bayramlarda geleneksel hediye internet ve dakika nasıl alınır? Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kampanyalarından kimler faydalanabilir

2019 Kurban Bayramı Bedava İnternet

Tatilin 9 güne çıkmasıyla birlikte operatörlerden de sevindirici haber gelmeye devam ediyor. Bayram tatilinde internetsiz kalmayacağınız hediye paketlerden faydalanmak için bu konuyu okumanız yeterli.

Operatörlerin ücretsiz internet kampanyalarından biri olan hediye bayram kampanyası hangi uygulamalarda geçerli olduğu bilgisini önümüzdeki günlerde güncelleyeceğiz.

Turkcell Bayram Bedava İnternet

Uygulamaları üzerinden bedava internet dağıtmakta cömert olan Turkcell Bayramda da hediyelerine devam edecek. Ücretsiz hatlara tanımlanacak internet ile BİP üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Paycell Bayram hediyesi nasıl alınır?

Yeni nesil dijital ödeme platformu Paycell kolay para transferini mümkün kılan “Harçlık İste” özelliği sayesinde hem eli öpülesi büyükleri yormuyor hem de bu bayram harçlık bekleyenleri sevindirecek olan toplam 50 bin TL hediye dağıtıyor

https://youtu.be/hdn3Iq_BF_c

Türk Telekom Bayram Bedava İnternet

Faturalı ve faturasız hatlara otomatik tanımlanacak olan 1GB internet ile bayramda internet keyfiniz sürecek. Ücret ödemeden faydalanabileceğiniz bu kampanyanın detaylarını güncelleyerek belirteceğiz.

Vodafone Bayram Bedava İnternet

Yabancı sermayeli operatör şirketi Vodafone, dini bayramlarda diğer operatörler gibi kullanıcılarına hediye internet verecek. Bu kampanyanın detayı ve kimlerin faydalanabileceğine dair bilgiler güncellenecektir.