KAMPANYATURKCELL

Turkcell Her Hafta 5GB Bedava İnternet

Turkcell her hafta 5GB bedava internet daha fazla Pupg, daha fazla müzik, daha fazla sosyal medya. Turkcell fırsatlarıyla, mobil kullanıcıların göz bebeği olan bir marka. Keyifli vakit geçirin diye avantajlı bir paket düzenledi. Siz değerli takipçilerimiz için bu eşsiz kampanyanın tüm detaylarını öğrendik. Rehberi adım adım takip ederek her hafta daha fazla internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 5 GB Haftalık Paketi

Yeni düzenlenen bu eşsiz kampanyadan şimdiden birçok kullanıcı yararlandı. Peki, siz neden hala harakete geçmezdiniz? İşte sizin için tüm detaylar:

Turkcell haftalık bedava internet paketinden yararlanmak isteyen kullanıcılar; Turkcell müşterisi olmalıdır ya da hatını Turkcell üzerine taşıyabilir. Bundan sonraki adımlar Turkcell müşterisi olduğunuz var sayımına göre ilerleyecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Trabzonspor Haber ve Golleri Ücretsiz Cebine Gelsin

Turkcell Haftalık 5 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Her Hafta 5GB Bedava İnternet

Turkcell geliştirici ekibinin mobil olarak sunduğu Dijital Operatör uygulamasını Google play ya da Appstore üzerinden indirin. Daha sonra şu adımları takip edin:

  • Uygulama üzerinden salla kazan hakkınızı kullanın.
  • Daha sonra Dergilik uygulamasını telefonunuza indirin.
  • Dergilik üzerinden herhangi bir derginin incelemesini yapın.
  • İnceleme işlemini ardından hattınıza 5GB bedava internet tanımlanacaktır.

Turkcell her hafta 5GB bedava internet Keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanya 31 Aralık 2019’a geçerlidir. O zamana kadar tüm haklarınızı kullanmayı unutmayın. Müzik dinlemeyi sever misiniz? O zaman fizzy dinledikçe internet kazanma rehberimiz tam sizlere göre olacaktır. Şarkılar ve internet her zaman sizinle olsun diye çalışıyoruz. Eşsiz fırsatlar ile sizleri buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı