Bizce Bedava İnternet

Turkcell Her Gün Bizce Uygulamasına Giren İlk 50 Bin Kişiye 1 GB Hediye

Turkcell, Türkiye’de en çok kullanılan operatördür. Bizce bedava internet gibi kampanyalarla ve aynı zamanda ilk çıkan operatörlerden biri olması ve kullanıcılarına sunduğu faydalarıyla birlikte diğer operatörlerden birkaç adım öne geçmektedir. Müşteri fikrine önem veren ve müşteri desteği için çabalayan Turkcell, tamamen müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Diğer operatörlerden Turkcell’e geçiş yapan her gün çok sayıda insan bulunmaktadır.

Turkcell kullanımının çok yaygın olmasının bir sebebi de operatörün sunduğu ekstra faydalardır. Yani paket alımı ve kullanımı dışında sürekli bir biçimde müşteriye destek veren Turkcell, gerek ücretsiz internet gerek de diğer kullanımların aralıklarla ücretsiz verilmesiyle diğer operatörlerin oldukça önündedir.

Turkcell Bizce Bedava İnternet

Bir Turkcell kullanıcısının her dönem yararlanabileceği bedava internet seçenekleri mevcuttur. Bu kampanyalar kimi zaman dönem dönem yapılmakta ve kimi zaman da her dönem yapılmaya açık olmaktadır. Örneğin ramazan ayı boyunca kullanılan sahur paketi hem ücretsizdir hem de sadece ramazan ayının gelmesiyle birlikte kullanılabilmektedir.

Turkcell bedava internet seçeneklerinden biri de Turkcell destekli uygulamalardan olan Bizce uygulamasına girilmesiyle kazanılmaktadır. Her gün elli bin kişiye 1 GB ücretsiz interneti yirmi dört saat kullanım için veren Turkcell, bedava internet konusunda oldukça bonkör davranmaktadır.

Bizce Uygulaması İle 1 GB

Turkcell ücretsiz internet konusunda verdiği desteklerden bir tanesi de Bizce uygulamasını kullanarak 1 GB internet dağıtmasıdır. Türkiye üzerinde milyonlarda Turkcell kullanıcısı bulunmaktadır fakat bunlardan hepsine her gün bedava internet vermek Turkcell’i de mağdur edeceği için belirli sayıda kişiye Bizce ile ücretsiz internet vermektedir.

Bizce uygulamasıyla 1 GB internet kazanmak için bazı koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir. Örneğin ilk olarak Bizce uygulaması akıllı cihazlara indirilmeli ve her gün uygulama ziyaret edilmelidir. Bunun dışında uygulamayı her gün ziyaret etmenin internet kazandırmayacağı da bilinmelidir çünkü Turkcell gün içerisinde Bizce’ye giriş yapan sadece ilk elli bin kişiye bedava internet verebilmektedir. Bu nedenle günün devretmesiyle birlikte bu uygulamaya giriş yapmak internet kazandırma şansını diğer kullanıcılardan fazla arttıracaktır.

Turkcell Bizce uygulamasıyla elli bin kişiye ücretsiz internet verirken bu durumun istismar edilmemesi adına birtakım önlemleri de almıştır. Bu uygulamaya gerçekten giriş yapmayan kişilerin internet talepleri doğrudan reddedilmektedir. Bu kullanışlı uygulama ve özellikle tüm Turkcell üyeleri hiçbir şey yapmadan gün içinde ücretsiz internet kazanabilir.

Bizce İle Nasıl İnternet Kazanılır?

Bizce uygulamasını ziyaret ederek ücretsiz internet kazanmak isteyen kişiler öncelikle Turkcell Bip ve Bizce uygulamalarını edinmelidir. Bu iki uygulama da gün içerisinde gerekmektedir. Daha sonra Bizce uygulamasını açmalı ve BİP’e girerek istek mesajını atmalıdır. Durumum yazıldığında da Bizce uygulaması hakkında bilgi veren BİP, hem diğer ücretsiz internet hizmetlerinden hem de operatörün diğer kampanyalarından haberdar olmak için tercih edilebilirdir.

Bizce uygulamasından ücretsiz internet kazanmak isteyen Turkcell katılımcılarının dikkat etmesi gereken en önemli konu gün içerisinde Bizce’ye giriş yapmış en az elli bin kişinin arasına girmektir. Çünkü Turkcell günlük bedava internet hakkını sadece ilk 50.000 kişi ile sınırlı tutmuştur. Bu sayede gün döner dönmez uygulamaya girmek faydalı olacaktır. Sadece bununla da sınırlı kalmadan Bizce uygulaması ile 1 GB kazanılabilmekte fakat bu kazanılan 1 GB en kötü ihtimalle yirmi dört saat içerisinde kullanılmalıdır. Daha sonrasında internet geçersiz olacak ve devretmeyecektir. Bizce uygulamasının sunduğu bu Turkcell ücretsiz internet hizmeti kolay kazanılabildiği için denenebilecek yöntemlerden biridir.