Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıları için her zaman muhteşem kampanyalar düzenleyen GMS operatörlerinden bir tanesi. 2020 senesinde de kullanıcılarına bedava internet kazanabilecekleri birçok farklı kampanya düzenledi. Bu kampanyalar arasından sizlere uygun olanlara katılım gösterirseniz her ay ekstra internet kazanma şansınız olur. Turkcell tarafından düzenlenen hediye havuzu kampanyası da kullanabileceğiniz kampanyalardan bir tanesi.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell abonelerinin kullanım bilgilerini görebildikleri, faturalarını inceleyip ödeyebildikleri bir uygulama yer almaktadır. Dijital Operatör ismi verilen bu uygulama neredeyse tüm Turkcell kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Uygulamanın içerisinde hediye havuzu bölümü yer alır. Bu bölümde insanlar için Turkcell bedava internet imkanı, SMS ve dakika kazanma şansı sunulmaktadır.

Düzenli olarak bedava internet kazanılabiliyor olması insanların her zaman dikkatini çeken bir konudur. Birçok kişi düzenli olarak bu kampanyayı kullanarak aylık kullandıkları internet miktarını arttırırlar. Kampanyadan bedava internet kazanmak için belirlenen görevleri yapmanız gerekmektedir. Eğer görevleri başarılı bir şekilde yapabilirseniz hediye interneti de kolayca kazanacaksınız.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası
Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Hediye Havuzu Nasıl Yapılır?

Turkcell hediye havuzu içerisinde sunulan ilk internet paketi günlük 1 GB olarak belirlenmiştir. Günlük kullanım için sunulan 1 GB Turkcell bedava internet için BİP uygulamasını indirip buradan “Sen Yap Diye” kanalını takip etmeniz gerekir. Hemen ardından Fizy üzerinden gün içerisinde 25 adet şarkı dinlerseniz hattınıza otomatik olarak 1 GB internet tanımlanacaktır.

Kampanya dahilinde sunulan diğer bir kampanya ise haftalık 5 GB kampanyasıdır. Bu kampanyayı sadece Turkcell faturalı hat sahipleri kullanabilir. Faturaları için otomatik ödeme talimatı veren tüm kullanıcılar hediye havuzu üzerinden haftalık 5 GB bedava internetin sahibi olacaktır. Bu işlem Dijital Operatör uygulamasından ya da müşteri hizmetleri ile yapılan telefon görüşmeleri ile yapılabilir.

Kampanya kapsamında son olarak aylık 1 GB hediye sunulmaktadır. Sunulan bu kampanya devamlı bir kampanyadır ve her ay otomatik olarak hattınıza 1 GB Turkcell bedava internet yüklenir. Bunun olabilmesi için Fizy Premium üyeliği gerekmektedir. Fizy Premium üyesi olan herkese aylık 1 GB internet sunulmaktadır.