Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Goller Cepte İle Bedava İnternet Kazan

Ülkemizde spor denildiği anda herkesin aklına ilk olarak futbol gelir. Özellikler erkekler tuttukları takımın maçlarını kaçırmadan takip ederken her zaman şampiyonluk sevinci yaşamayı beklerler. Adeta bir tutku olan futbolu sürekli olarak izleyen kişiler maçların gidişatı konusunda da fikir sahibi olabilmektedir. Takımların durumu ve oynadıkları futbol hakkında bilgi sahibi olan kişiler bu bilgilerini bedava internet kazanmak için kullanabilirler.

Goller Cepte Nasıl İnternet Kazanılır?

Turkcell tarafından sunulan kampanya dahilinde, seçilen maçlarda olan her gol için bedava internet hediye edilecektir. Futbol severlerin yapması gereken tek şey bol gollü geçecek karşılaşmaları bilmek ve kazanabilecekleri maksimum hediyeyi kazanmaktadır. Her hafta katılma hakkı bulunan bu kampanya ile büyük hediyeler kazanmak mümkün olabilmektedir.

Turkcell-Goller-Cepte-Kampanyası
Turkcell-Goller-Cepte-Kampanyası

Goller Cepte Her Gol 100 MB

Turkcell tarafından sunulan bu kampanya dahilinde her gol için 100 MB internet hediyesi bulunmaktadır. Üstelik kullanıcıların herhangi bir takımı seçmesine gerek olmaz. Yalnızca seçenek olarak sunulan maçlardan bir tanesini seçmesi gerekir. Seçilen bu müsabakalardaki toplam gol sayısına oranlar hediyeler hatlara tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell iPhone 11 Taksitli Fiyatı

Goller Cepte Kampanyası

İşlemler bir uygulama üzerinden yapıldığı için faturalı ya da faturasız ayrımı olmadan herkes tarafından kullanılabilen bir kampanya olur. Seçilen maçlarda herhangi bir gol olmazsa dahi kullanıcılara 100 MB internet hediyesi verilmektedir. Böylece kampanyayı kullanan herkes kesinlikle internet kazanacaktır. Futbolu bilen ve iyi analiz eden insanların ise kazancı daha yüksek miktarlarda olur.

Goller Cepte Nasıl İnternet Yapılır?

Kampanyanın kullanılabilmesi için Goller Cepte uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulama ücretli bir uygulamadır. Ancak ücreti yalnızca 3 TL olduğundan kampanya dahilinde kazanılacak olan internetler düşünüldüğünde son derece makul bir ücrettir. Tek seferlik ödenen bu ücret ile birlikte programlar başarılı bir şekilde indirilebilir.

Goller Cepte Nasıl İnternet Kazanılır Turkcell

Telefonlarına uygulamayı indirecek olan taraftarlara özel olarak tuttukları takıma uygun program seçenekleri sunulmaktadır. GollerCepte 1905, GollerCepte 1903, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 isimleriyle taraftarlara özel olarak tasarlanmış programlar bulunmaktadır. 4 büyük takımdan bir tanesinin taraftarı olan kişiler bu uygulamaları indirerek de kampanyaya katılım gösterebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 500 MB Bedava İnternet Paketi

Goller Cepte Nasıl İnternet Kazanılır?

Goller Cepte uygulamasını indirmek için iOS işletim sistemini kullanan cihazlarda App Store, Android işletim sistemini kullanan cihazlarda ise Google Play Store kullanılmalıdır. Uygulamanın fiyatı her iki işletim sistemi için de aynıdır. Uygulamanın indirilmesi ve sonrasında yüklenmesi yalnızca birkaç dakika alacaktır. Sonrasında giriş işlemi yapılarak bedava internet kazanmak için gerekli adımlar atılabilir.

Goller Cepte 500 MB

Uygulamayı indiren ve sonrasında uygulamaya giriş işlemini yapan kişiler direkt olarak 500 MB internet kazanacaktır. Bu internet tek seferliktir ve uygulama tarafından hoş geldin hediyesi olarak verilir. Sonrasında uygulama içerisinde Her Gol 100 MB kampanyasına tıklamak gerekmektedir. Bu kampanyaya tıklandığında karşınız bazı futbol müsabakaları gelecektir. Gelen bu futbol müsabakaları arasından seçimlerini yapan kişiler maçlarda olan toplam gol kadar internet kazanır. Seçilen maç içerisindeki olan her gol için 100 MB internet Turkcell kullanıcılarına sunulacaktır. Golün hangi takımdan geldiğinin bir önemi olmaz ve hediye internetler anında hatalara yüklenir. Kampanyanın haftada yalnızca 1 defa kullanılmasına izin verilmektedir. Bazı dönemlerde ekstra fırsatlar sunulmaktadır. Uygulama tarafından yönlendirilen sitelere giriş yapılıp siteler incelendiğinde ekstra bir hak daha elde edilebilir.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(