Turkcell GNÇ

Turkcell GNÇ İle Sürpriz İnternet Hediyeleri

Turkcell tarafından sunulan GNÇ paketleri her zaman gençlerin ilgisini en iyi şekilde çekmeyi başarmaktadır. İlk oluşturulduğu günden beri aralıksız olarak hizmet veren bu paketler sürekli olarak hediyeler sunarken gençleri kendi bünyesinde tutmayı amaçlar. Günümüzde en büyük ihtiyaç internet olduğundan GNÇ paketleri sürekli olarak bedava internet kampanyaları düzenlemektedir.

Yeni bir yıla girildiğinde çok sayıda yeni kampanya başlatılırken geçmiş seneden kalan kampanyalardan da bazıları güncellenerek devam etmektedir. Turkcell GNÇ paketlerinde de 2019 senesinde sunulan bazı kampanyalar 2020 senesinde de devam ediyor. Hediyeleri yeni yıla göre güncellenen bu kampanyalar yine insanların internet ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya devam edecek.

GNÇ Çatlat Kazan

GNÇ tarafından sunulan bu kampanya kendi içerisinde küçük bir oyun içermektedir. GNÇ uygulamasını telefonlarına indiren kişiler buradan Çatlat oyununu oynayarak bedava internet kazanma şansını elde etmektedir. Kampanyanın kullanılabilmesi için 26 yaşın altında olmak ve GNÇ paketlerinden bir tanesini kullanıyor olmak yeterlidir. Bunun dışında ekstra bir talep bulunmaz.

Turkcell GNÇ İle Bedava İnternet
Turkcell GNÇ İle Bedava İnternet

GNÇ Çatlat Kazan Nasıl Yapılır?

GNÇ tarafından sunulan Çatlat Kazan oyununun oynanabilmesi için ilk olarak uygulamanın telefonlara indirilmesi gerekmektedir. GNÇ uygulaması hem App Store hem de Google Play Store üzerinden tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. GNÇ uygulamasını indirip yükleyen kişiler bu oyunu oynamaya hazır bir hale gelecektir.

GNÇ uygulaması indirildikten sonra giriş işleminin yapılması ve burada yer alan “ÇATLAT” yazısının üzerine tıklanması gerekir. Yumurta simgesi olarak uygulamada yer alan bu kısma tıklandığında kullanıcılardan iki farklı gün belirlemeleri istenecektir. Haftanın iki günü belirlendikten sonra kullanıcılar artık bu oyunu yalnızca belirledikleri günlerde oynayacaklardır. Bunun dışına çıkmak mümkün olmamaktadır.

Kullanıcıların belirleyecekleri günler son derece önemlidir. Genel olarak bu günlerin ardışık olmaması ve haftayı eşit parçala bölmesi önerilmektedir. Kampanya içerisinde haftalık internet kazanan kişiler bu interneti 3 günde bitirirlerse aralık bulunmayan dönemlerde sorun olmaktadır. 2-3 gün arayla belirlenen günler sayesinde kullanıcılar alacakları hediyeleri maksimum verimle kullanabilecektir.

Belirlenen günler geldiğinde ilk olarak telefonunuzun GPS özelliğinin açık olması gerekecektir. Sonrasında yumurtalar çatlatılarak içerisinde yer alan hediyeler alınabilir. GPS kullanımının açık olması sayesinde etrafınızda yer alan mağazalardaki indirimler direkt olarak bu uygulama ile sizlere ulaşacaktır. Uygulama, elde ettiği reklam gelirleri ile Turkcell kullanıcılarına bedava internet dağıtmaktadır.

GNÇ Çatlat Kazan Kampanyasında Hangi Hediyeler Var?

2019 senesinde yer alan internet hediyeleri ile 2020 senesindeki hediyeler arasında farklılıklar bulunur. Geçmiş yıla göre internet hediyeleri çok daha fazla büyümüş ve insanlar için tatminkâr düzeylere gelmiştir. Genel olarak sunulan paketlerdeki internet seviyesi de arttığından GNÇ uygulamasının verdiği bedava internette de artış meydana gelmiştir. 2020 senesine güncellenen bu kampanya dâhilinde bedava internet 1 GB seviyesinden başlamaktadır. Kampanya dâhilinde 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8, GB ve 10 GB bedava internet sunulur. Bu internetler günlük, haftalık ya da aylık olarak tanımlanabilmektedir. Burada kullanıcıların şansları devreye girer. Düzenli olarak kampanyaya katılan kişiler birkaç denemeden sonra çok iyi seviyedeki hediyeleri alma şansını elde edecektir.