Turkcell Galatasaray Destek Paketi

Turkcell Galatasaray Destek Paketi İle Bedava İnternet Kampanyası

Galatasaray taraftarları takımlarına maddi açıdan destek olabilmek için sürekli olarak lisanslı ürünleri satın almaktadır. İmkânı bulunan kişiler alacakları maç biletleri ile de sürekli olarak takımlarına destek olur. Her fırsatta bu desteğini sürdürmek isteyen kişiler için Turkcell tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı.

Kampanya kapsamında Galatasaray’a destek olan herkes bedava internet kazanma şansını elde ediyor. Destek için ödenen küçük ücretler ile direkt olarak ek paketler alınabilir. Ancak bu şekilde bir yol izlenirse hem bedava internet alınacak hem de Galatasaray’a destek olunacaktır. Kampanya kapsamında devamlı olarak internet sunulurken verilen destek ücretinin karşılığında yüksek miktarda internet kazanılabilir.

GS Destek Paketi

Turkcell tarafından imkân tanınan bu destek kampanyasında üç farklı seçenek yer almaktadır. Bu üç seçenekten bir tanesini seçen kişiler direkt olarak Galatasaray’a desteğini yaptıktan sonra bedava internetlerinin bir kısmını kullanmaya başlayabilir. Kampanya kapsamında;

  • Sarı GS Destek Paketi
  • Kırmızı GS Destek Paketi
  • Şampiyon GS Destek Paketi olmak üzere üç farklı seçenek sunulmaktadır.

Sunulan bu destek paketlerinin ücretleri farklı düzeylerdedir. Sarı paket ile takımlarına destek olmak isteyen taraftarların 5 TL ödemesi gerekir. Tercihini kırmızı destek paketinden yana kullanan kişiler ise 7 TL bedel ödeyerek takımlarına destek olabilir. Şampiyon GS Destek Paketi ise 9 TL tutarındaki bir pakettir ve takıma yapılabilecek maksimum destek paketidir.

Turkcell Galatasaray Destek Paketi İle Bedava İnternet
Turkcell Galatasaray Destek Paketi İle Bedava İnternet

GS Destek Paketi Nasıl Yapılır?

Paketi kullanarak hem Galatasaray’a destek olmak hem de bedava internet kazanmak isteyen kişiler iki kademeli kayıt işlemini gerçekleştirmelidir. Sunulan her paket için katılım mesajları da farklılık gösterir.

Sarı GS Destek Paketi kullanmayı düşünen kişiler ilk olarak GS5 yazıp 2200’a SMS göndermelidir. Bu gönderim ile pakete üye olarak Galatasaray’a destek verilmiş olur. Sonrasında bedava internet kampanyasına katılım için SARI PAKET yazıp 2222’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kırmızı GS Destek Paketi kullanmayı düşünen kişiler ise ilk etapta GS7 yazıp 2200’a sonrasında da KIRMIZI PAKET yazarak 2222’ye SMS göndermelidir.

Galatasaray’a verebilecekleri en yüksek desteği sunmak isteyen kişiler ise GS9 yazıp 2200’a, SAMPİYON PAKET yazıp 2222’ye SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım işlemleri bu şekilde tamamlanabilmektedir.

Turkcell Galatasaray Destek Paketi İle Bedava İnternet Kampanyası Şartları Neler?

Kampanya kapsamında sunulan imkânların tamamı 1 aylık olarak sunulmaktadır. Eğer kullanıcılar bu desteğe devam etmek isterlerse yeni bir aya girildiğinde belirlenen bedeli tekrar ödemek zorunda olmaktadır.

5 TL, 7 TL ya da 9 TL bedellerinden bir tanesini seçen ve destek olan kişiler anlık olarak 1 GB bedava interneti kazanabilirler. Kampanyaya katılımdan sonraki 24 saat içerisinde 1 GB internet hatlara tanımlanacaktır. Bunun sonrasında ise Galatasaray’ın alacağı her lig galibiyeti için 1 GB internet daha hatlara tanımlanır. Galatasaray’ın tüm maçlarını kazandığı aylarda kullanıcılar toplamda 5 GB internet kazanmış olacaklardır. Sürekli olarak zirveye oynayan bir takım olması ve maçlarının büyük bir kısmını kazanması sebebiyle bu kampanyaya katılmak son derece mantıklıdır. Taraftarlar hem kulüplerine destek olup hem de çok uygun bir fiyattan internet kazanabilirler.