Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Bedava İnterneti Kap

Turkcell 2020 senesinin yaz aylarına girilirken bedava internet kampanyalarına devam ediyor. Turkcell ve Bizce uygulamasının ortaklığı ile oluşturulan bizce ile kupon biriktir kampanyası sayesinde sizler de bedava internet kazanabilirsiniz. Ne kadarlık bir internet kazanacağınız ise tamamen sizin tercihinize kalmış. Toplanan kuponlar ile kendi kullanım şeklinize uygun olan bedava internet seçenekleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Turkcell Bizce Nedir?

Bizce uygulaması Turkcell tarafından sunulan ve kadınların iş hayatına kazandırılmasını amaçlayan bir uygulamadır. Kadınlara yönelik bir uygulama olarak sunulan Bizce uygulamasında sürekli olarak kullanıcılar tarafından paylaşılan indirimler görüntülenebilmektedir. Uygulamayı kullanmaya başlayan herkes indirimleri paylaşabildiği gibi diğer üyelerin indirim paylaşımlarını da inceleyerek alışverişlerinin gerçekleştirebilir.

Bizce uygulaması ile birlikte kadın ustalara ulaşım imkânı da sunulmaktadır. İnsanlar herhangi bir iş için arama yaptıklarında karşılarına çıkan kadın ustalardan yardım alabilirler. Tamirat ya da boya işlemlerinde onlarca kadın usta yeni işlerini beklemektedir.

Kadınlar tarafından yapılan ürünler de Bizce uygulaması üzerinden satışa sunulmaktadır. Örgüler ya da hamur işleri bu uygulama üzerinden satılabilir. Tüm bunlara ek olarak bizce ile kupon biriktir kampanyası sayesinde Turkcell abonesi kişiler bedava internet kazanabilecektir.

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Bedava İnterneti Kap
Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Bedava İnterneti Kap

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kazanma

Bizce uygulaması tüm bireysel hat sahipleri tarafından kullanılabilmektedir. Bunun için Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilmesi ve yüklenmesi yeterli olacaktır. Uygulamaya giriş yapan kişiler uygulamadaki bizce ile kupon biriktir kampanyasıiçin özel olarak hazırlanan bölüme girerek günlük kuponlarını alabilirler.

Her gün bu işlem ile alınacak olan kupon sayısı Turkcell tarafından belirlenmektedir. 30 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada gün içerisinde kupon kazanmak için ekstra fırsatlar da sunulmaktadır. Uygulamayı aktif olarak kullanan kişiler daha fazla kupon kazanma şansını elde ederler.

Kampanya dahilinde kuponlarla alınabilecek olan bedava internet paketleri;

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB internet,
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB internet,
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB internet,
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB internet, olarak belirlenmiştir.

Sizler de uygulama içerisinde kuponlarınızı biriktirdikten sonra istediğiniz bedava internet paketini seçerek bu muhteşem kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(