Turkcell 2019 Kampanyaları

Turkcell Bedava 3 GB İnternet EBA’da

Çok KötüKötüİyiÇok iyiHarika! (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Turkcell ücretsiz 3 GB internetini bu sefer eğitim uygulamasında veriyor. Eğitim Bilişim Ağı uygulamasında kullanılmak üzere kullanıcılara 3 GB Hediye internet veriyor.

Bireysel faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uyguluması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet ve Dakika Kampanyaları 1GB – 15GB
Turkcell Bedava İnternet ve Dakika Kampanyaları 1GB – 15GB

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olup EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim? BiP uygulaması üzerinden EBA kanalını takip ederek katılım gerçekleşmektedir.

EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uyguluması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır. Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.

Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.