TURKCELL

Turkcell Bedava 3 GB İnternet EBA’da

Turkcell ücretsiz 3 GB internetini bu sefer eğitim uygulamasında veriyor. Eğitim Bilişim Ağı uygulamasında kullanılmak üzere kullanıcılara 3 GB Hediye internet veriyor.

Bireysel faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uyguluması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet ve Dakika Kampanyaları 1GB – 15GB
Turkcell Bedava İnternet ve Dakika Kampanyaları 1GB – 15GB

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olup EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim? BiP uygulaması üzerinden EBA kanalını takip ederek katılım gerçekleşmektedir.

EBA BiP kanalına abone olan kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uyguluması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet tanımlanacaktır. Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.

Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcel Ev İnterneti ilk 4 ay Ücretsiz ve Paket Fiyatları

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(