Turkcell Arkadaşını Davet Et 6GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Arkadaşını Davet Et 6GB Bedava İnternet Kazan

2019 Turkcell ücretsiz internet kampanyalarından senyapdiye etiketiyle hediye 6GB internet veriyor. Turkcell 6GB bedava internet nasıl alınır, hangi uygulamalarda geçerli incelemesini yaptık.

Turkcell BİP bedava internet kampanyalarını uygulamaları üzerinden yapıyor. Bu uygulamaların en başında ise BİP geliyor. Bedava internet kazanmak ve bu interneti harcamak için BİP’i indirmeniz gerekli.

2019 Turkcell Tavsiye ile bedava internet nasıl alınır?

BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını  takip eden Turkcell ses hattı müşterileri, 25 Temmuz-25 Ağustos’19 tarihleri arasında, #senyapdiye kanalından kendi hatlarına gönderebilecekleri davet mesajlarını kendi telefonlarından diğer operatördeki arkadaşları ile paylaşarak, arkadaşlarını Turkcell’e davet edebilecekler.

Turkcell’li arkadaşlarından davet mesajı alan diğer operatör müşterileri, arkadaşları tarafından kendilerine iletilen davet mesajının içindeki linke tıklayarak açılan sayfada kampanya başvurularını 25 Ağustos’19 tarihine kadar gerçekleştirdiklerinde ve 31 Ağustos’19 tarihine kadar numaralarını Turkcell’e taşıdıklarında  hem daveti gerçekleştiren Turkcell’li, hem de daveti kabul edip ardından da numarasını Turkcell’e taşıyan arkadaşı aşağıdaki fırsatlardan yararlanma şansına sahip olacaktır.

Turkcell Davet Et Kazan

Faturalı hatlar: Hangi tarifeyi  kullandıklarından bağımsız 12 ay boyunca 3 defa kullanabilecekleri  haftalık 2GB aşım korumasından faydalanabilecekler. Kampanya şartlarını sağlayan faturalı hatlar, kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında 12 ay içerisinde istedikleri tarihlerde toplamda 3 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB hediyeyi istedikleri tarihlerde paketlerindeki internet henüz bitmeden DAVETETKAZAN yazıp 2200’a sms atarak, aşım koruma paketlerini başlatabilirler. Haftalık 2GB aşım korumasından 30 günde 1 kez faydalanılabilir.

Henüz ücretsiz internet almadıysan, diğer Turkcell Bedava İnternet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.