Turkcell Apple Watch Series 5 Fiyatları

Turkcell Apple Watch Series 5 Özellikleri ve Fiyatı

Turkcell iPhone akıllı saatleri 5 serisini mağazalarında satışa sundu. Akıllı saat 5 serisi fiyatları ve taksit tutarları modellerine göre değişiyor.

Apple Watch Series 5 Fiyatları 2.149 TL ile 3.299 TL arasında değişiyor. Turkcell 36 Ay taksit imkanı sağlıyor.

Apple Watch Series 6 Özellikleri

Bu saat hiç uyumayan bir ekrana sahip. Yeni Hep Açık Retina ekran sayesinde saati ve kadranınızı daima görebiliyorsunuz.

Ve dilediğiniz şekildekişiselleştirilebiliyor. Kayışları değiştirip saatinize yepyeni bir görünüm kazandırabiliyorsunuz.

Bu saat kalbinizin sesini dinliyor. Bir çırpıda kalp atış hızınızı ölçüyor, çok yüksek veya çok düşük bir sonuç çıktığındasize bildirim gönderiyor.

Ve yüksek sesli ortamlarda sizi uyarıyor. Yeni Gürültü uygulaması, bulunduğunuz ortamdaki ses düzeyini tespit ediyor ve desibel değeri işitme duyunuzu etkileyebilecek seviyelere ulaştığında sizi uyarıyor.

Ve tek dokunuşlamenstrüel döngünüzü izlemenizi sağlıyor. Yeni Döngü İzleme uygulamasıyla menstrüel döngünüze ait bilgilerikolayca kaydedebiliyorsunuz.

Bu saat fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyor. Gelişmiş antrenman ölçümleri,GPS ve 50 metreye kadar suya dayanıklılık özellikleriyle1 her türden egzersiz biçimine uyum gösteriyor.

Ve hareket, egzersiz ve duruş halkalarıyla sizi motive ediyor. Aktivite halkaları gelişiminizi izliyor, daha az oturup daha çok hareket etmeniz ve her gün egzersiz yapmanız için size ilham veriyor. İsterseniz siz de hedefler belirleyip arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz.

Ve hareket, egzersiz ve duruş halkalarıyla sizi motive ediyor. Aktivite halkaları gelişiminizi izliyor, daha az oturup daha çok hareket etmeniz ve her gün egzersiz yapmanız için size ilham veriyor. İsterseniz siz de hedefler belirleyip arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz.Ve 50 milyon şarkı çalıyor.Apple Music arşivindeki sevdiğiniz tüm parçaları ve ayrıca podcast’leri dinleyebiliyorsunuz.

Bu saat olağanüstü bir yön duygusuna sahip. Yükseklik göstergesi ve pusula sayesinde hayatın dolambaçlı ve inişli çıkışlı yollarında asla kaybolmuyorsunuz.

Apple Watch Series 5 Modelleri

  • Apple Watch Series 5 44 mm
  • Apple Watch Series 5 40 mm
  • Apple Watch Nike+ Series 5 44 mm
  • Apple Watch Series 4 GPS 40mm
  • Apple Watch Series 4 GPS 44mm
  • Apple Watch Nike+ Series 5 40 mm
  • Apple Watch Series 3 42mm
  • Apple Watch Series 3 38mm