Turkcell 8 Mart

Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden olan Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlarımızı unutmadı. Dünyanın her tarafında kutlanılan ve emekçi kadınların öneminin anlatıldığı bu eşsiz günde Turkcell’in bedava internet kampanyaları adeta göz kamaştırıyor. Turkcell her zaman olduğu gibi 2020 yıl içerisinde de özel günlerde abonelerine sunduğu bedava internet paketleri ile harika anlar yaşatıyor. Dünyanın her tarafında kapsama alanı içerisinde olan Turkcell hazır kartlı akıllı kadınlar kulübü üyelerine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 60 dakika hediye veriyor. Ancak doya doya birbirinizle konuşup ve bu mutlu günümüzü kutlayan bilmeniz için son tarihi 8 Mart 23:59’a kadardır.

 

Turkcell Kadınlar Günü Kampanyası

 

Her sene olduğu gibi 2020 yılı içerisinde de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Turkcell tarafından hediye internet çılgınlığı ile devam ediyor. Türkiye’nin dört bir tarafında milyonlarca abonesi ile dikkat çeken Turkcell GSM operatörü üyelerine özel sağladığı internet paketleri ile hayatı daha da kolaylaştırıyor. Turkcell Dünya Kadınlar Günü’ne özel ‘yaşasın kadınlar sigorta paketi’ne 5-11 Mart tarihleri arasında gerçekleştireceğini ve bunu da 80 TL’den başlayan oldukça ekonomik fiyatlarla piyasaya süreceğini duyurdu. Sağlık sigortası kapsamında Turkcell’in kadınlar için sağladığı hizmetlerin içerisinde birtakım tehlikeli hastalıklar, ücretsiz mamografi, diyetisyen ve sağlıklı beslenme danışmanlığı, psikolojik danışmanlık, telefon ile 7/24 Yeni doğan bakım ve bilgi hizmetleri gibi hizmetler yer alıyor.

 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

 

Yıllardır Türkiye’nin birçok yerinde kesintisiz kapsama alanı ile sınırsız bir hizmet veren Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Günü içerisinde kadın kullanıcılarına hediye internet paketleri sunmayı ihmal etmedi. Birbirinden güzel paketler ile bugün içerisinden sevdiklerinize daha vakit geçirebilecek sosyal medyanın hızı daha aktif kullanabilecek ve video paylaşım sitesinden etkin bir şekilde videolarınızı hem izleyip hem paylaşabileceksiniz. İnternetim biter mi diye düşünme derdine son. Turkcell’in kadınlar için sunduğu hediye internet paketleri oldukça cazip getirilerle adeta göz kamaştırıyor. Kullanıcılar kampanya dahilinde yer alan internet paketlerinden oldukça memnun.

 

Turkcell Kadınlar Günü’ne Özel İnternet Kazanmak

 

Turkcell kullanıcıları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de kendine oldukça özel hissetmeye devam ediyor. Turkcell hesabım uygulamasını indirip ardından hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bedava internet başvurularını seçerek size sunulan özel fırsatlardan faydalanmayı ihmal etmeyin. Ayrıca hediye internet kampanyalarının yanında bazı durumlarda bedava sms ve bedava konuşma hakkı da veriliyor. Kısacası Turkcell 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kullanıcılarını hiçbir şekilde yalnız bırakmıyor. Yıllardır kesintisiz bir şekilde canla başla çalışan Turkcell bedava internet kampanyaları ile yine rakiplerinden bir adım öne geçmeyi başardı. Bu kampanyalardan faydalanmak ise artık sizin yapacağınız bir takım başvurularak kalmış.

 

Turkcell İle Nerede Olursanız Olun Bedava İnternetiniz Sizin Olsun

 

En çok kapsama alanına sahip GSM operatörü olan Turkcell bu haklı başarısını bir takım özel günlerde kullanıcılarına hediye internet paketleri sunarak kutluyor. 2020 yılı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Turkcell hediye internet kampanyaları her yıl olduğu gibi bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Salla kazan uygulaması ile birlikte 5 GB internet hakkı kazanma şansı elde ediyor. Ayrıca size özel olarak sunulan kampanyalardan yararlanma imkânına sahip oluyorsunuz. Kampanyalardan yararlanmak için önceden başvuru yaptıktan sonra hediyeleri size verilen saatler içerisinde mutlaka kullanmanız lazım. Aksi takdirde kazandığınız hakkınızı kaybetmiş olacaksınız. Turkcell’in büyülü dünyasına adım atarak hediye internet kampanyalarından yararlanmak için acele edin.