Turkcell 40 GB Kazan Kazandır Ücretsiz İnternet

Turkcell 40 GB Kazan Kazandır Ücretsiz İnternet

Turkcell #senyapdiye ücretsiz internet kampanyası yenilendi. Tukcell uygulamalarıyla ücretsiz 40 GB internet hediye ediyor.

Kazan kazandır ile turkcell bedava internet almanın detaylarını aşağıda yer alıyor. Turkcell ücretsiz internet uygulamalarını indirerek bu kampanyadan yararlanmaya başlamak için sıralamayı takip edin.

Turkcell 40 GB Kazan Kazandır Ücretsiz İnternet
Turkcell 40 GB Kazan Kazandır Ücretsiz İnternet

Kampanya 7 Ekim’19-17 Kasım’19 tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerlidir ve bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine getiren her bir müşteri toplam 40GB internet kazanma şansına sahip olacaktır.

#Senyapdiye kampanyasına kimler katılabilir?

Turkcell Kazan Kazandır kampanyasına bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız mobil ses hattı kullananlar katılabilir.

40GB ücretsiz internet nasıl alınır?

Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip etmeniz ve sonra aşağıdaki görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

BİP 2GB ücretsiz internet

7-13 Ekim’19 tarihleri arasında BiP uygulaması üzerinden toplam 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır.

Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1GB hediye kazanacaklardır.

Lifebox 2GB ücretsiz internet

14-20 Ekim’19 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğrafları arasından puanlama yapan kullanıcılar, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır.

Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada hesap oluşturup, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanmışsa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

Fizy 2GB ücretsiz internet

21-27 Ekim’19 tarihleri arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır.

İlgili  haftada davet edilen arkadaş, fizy uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada fizy den 25 şarkı dinlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

Dergilik 2GB ücretsiz internet

28 Ekim-3 Kasım’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasına cep telefonundan giriş yapıp, uygulamada toplam 25 dakika yayın okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır.

Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 01.01.2017 tarihinden bu yana Dergilik uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez hediye kazanma şansına sahip olacaktır.

TV+ 2GB ücretsiz internet

4-10 Kasım’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır.

İlgili haftada davet edilen arkadaş, TV+ uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada TV+ uygulamasından 25 dakika TV izlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.

Paycell 30GB ücretsiz internet

11-17 Kasım’19 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama  yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 15GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır.

İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell kart’ı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini  2. Kez kazanacaklardır.

Henüz ücretsiz internet almadıysan, diğer Turkcell ücretsiz internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.