Turkcell 24 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 24 GB Hediye İnternet Kampanyası

Telekom firmaları arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ediyor. Yaşanan rekabet en çok kullanıcılara yarıyor. İnternetin önemini fark eden Turkcell, faturalı, faturasız hat sahiplerine 24 GB hediye ediyor. Turkcell 24 GB hediye internet kampanyası detayları ise şu şekildedir:

24 GB hediye internet fırsatından yararlanmak için daha önce evinize internet bağlatmamış olmanız gerekir. Şayet bağlantıysanız başka bir kampanya ile devam edebilirsiniz. Eğer bağlatmadıysanız detayları okumaya deavm edin. 12 ay taahhüt vererek; her ay 2 GB olmak üzere 12 ay boyunca bedava internet sahibi olacaksınız. Hatınıza 24 GB internet bir yıl boyunca parçalı olarak yansıtılacak.

Turkcell 24 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell 24 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Fiber Evden cebe internet olarak geçen bu kampanyadan yararlanmak için acele edin. Evinize internet bağlatmayı düşünüyorsanız ya da şu an ki sağlayacığınızdan memnun değilseniz fazladan internetin; kusursuz hizmetin keyfini çıkartabilirsiniz. Yararlanmak için yapmanız gerekenler ise şu şekildedir:

  • Turkcell süper online müşteri hizmetleri ya da yetkili satış noktaları ile iletişime geçin. Onlara bu kampayadan bahsedin.
  • Kampanya dahilinde bağlatabileceğiniz internet paketleri hakkında sizlere detaylı bilgi sunacaklardır.

Size uygun gelen Mbps paketlerinden birini seçtikten sonra bu harika kampanyadan yararlanabilir. Her ay fazladan 2 GB internetin keyfini mobil olarak çıkartabilirsiniz. Türk Telekom yeni gelenlere hediye fırsatlardan haberdar mısınız? Belki de aradığınız fırsat tam olarak budur. Sizin için seçtiğimiz her eşsiz fırsatı değerlendirin.

En çok işinize yarayacak olanın keyfini çıkarmaya başlayın. Turkcell 24 GB hediye internet kampanyası ile hiç bir zaman internetsiz kalma.