Turkcell 222 İnternet Paketi

Turkcell 2222 Paketleri 2020 Güncel

Günlük yaşantımızda çok sık telefon ile uğraşmış olduğumuzdan ötürü kendi hattımıza tanımlı internetlerimiz çoğu zaman yetmiyor. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan ileri teknoloji internetler bizlerin daha fazla internet yemesini ve bu sebepten ötürü de internetlerimizi 1 ay gibi bir süre de yetiştirememe imkanı sağlıyor. Bu sebepten ötürü Turkcell kullanıcılarına sık sık bedava internet kampanyaları ile ödüllendirerek onların özel olduğunu hissettiriyor. Yapılan işlemler ile birlikte Turkcell birçok kullanıcısına belli aralıklar ile internet hediye ederek onların çokça ve özgürce internet kullanmalarını istemektedir. Turkcell 2222 paketleri ile birlikte de internet kazanmanın özgür dünyasını yaklayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan

Turkcell, kendi müşterilerine haftalık olarak Salla Kazan uygulaması sayesinde bedava internet dağıtıyor. Dağıttığı bedava internet ile birlikte kullanıcılar çıkan süreleri kadar internet kazanabildiği gibi ortaya  çıkan durum ile birlikte de daha fazla internet kullanmaları aşikar oluyor. Salla kazan uygulamasını haftada bir kere sallayabilir ve karşınıza çıkan hediyeyi de özgürce harcayarak kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Akıllı Faturaya Ek Bedava İnternet

Turkcell bünyesinde bulunan müşteriler kendi faturalarını akıllıya çevirerek ekstra olarak internet kazanabilirler. Kazandıkları internetler ile birlikte de ay sonunu çok rahat bir şekilde getirebilirler. Akıllı faturalarına özel olarak kullanmak istedikleri internete sahip olabilmeleri için EKLE 1 GB yazıp 2222’ye mesaj atmaları yeterli olacaktır. Bu mesaj sonrası 1 GB internet hatlarına tanımlanarak 7 gün boyunca geçerli olacaktır.

1 GB Ek İnternet Paketi

Turkcell bünyesinde bulunan müşterilere özel olarak faturalandırılan ek internet paketlerinde istedikleri taktirde EK 1 GB İnternet yazıp 2222 ekstra olarak internet kazanabilirler. Bu uygulamaların dışında sağlanan bedava internet paketleri kullancılara şu avantajları doğuruyor;

  • 30 gün boyunca internet bitmeden sağlanabiliyor
  • Kullanıcılar yaptıkları internet paketlerini özgürce kullanabilir
  • Ekstra internet paketleri ödedikleri fatura kadar pahalı olmuyor
  • Kullanıcıların her dâhim internetim biter mi korkusu ortadan kalkıyor
  • Kullanıcılar 4.5 G kalitesini yaşayarak internet kullanabiliyorlar

Turkcell Bedava İnternet” sayesinde ortaya çıkan durumlar her kullanıcı için farklı olsa da kullanılan bedava internetlerden herkes faydalanabilmektedir.