TURKCELL

Turkcell 2. El Telefon Alımı

Turkcell ikinci el cihaz alımı yapıyor. 2. El cihaz alım kampanyasında sizden istenen teklif formunu doldurmalısınız. Teklif formu doldurduktan sonra belirlenen fiyat karşılığında Turkcell cihazı sizden satın alıyor ve hesabınıza para yatırıyor.

Turkcell 2. El Telefon Alımı nasıl yapılır?
Turkcell 2. El Telefon Alımı nasıl yapılır?

Turkcell 2. El Cihaz Teklif Formu

Turkcell ikinci el telefon alımı için ilk önce müşterilerinden Turkcell 2. El Telefon Alımı için https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/ikinci-el/teklif/cihaz-secim adresindeki teklif formunun doldurulmasını talep eder.

Turkcell 2. El telefon teklif takibi nasıl yapılır?

Turkcell ikinci el cihaz teklifinizi takip etmek için https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/ikinci-el/teklif/takip adresinden sorgulama yapabilirsiniz.

Turkcell 2. El telefon kampanya şartları

  1. 100 TL hediye çeki kampanyası 19.09.2019 – 31.10.2019 tarihleri arasında turkcell.com.tr’de geçerlidir. Hediye çeki kullanımı turkcell.com.tr üzerinden yapılacak 2.000 TL üzeri tüm ürün alışverişlerinin peşin alımlarında geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeki kodu, 2. El cihazın Turkcell’e satışından sonra müşteri IBAN’ına ödemesini takiben 7 iş günü içerisinde sms yoluyla iletilecektir. Hediye çekinin son kullanım tarihi 30.11.2019’dur.
  2. 400 TL hediye çeki kampanyası 01.10.2019 – 31.10.2019 tarihleri arasında turkcell.com.tr’de geçerlidir. Hediye çeki kullanımı turkcell.com.tr üzerinden yapılacak iPhone 8 ve üzeri modellerin alışverişlerinin peşin alımlarında geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeki kodu, 2. El cihazın Turkcell’e satışından sonra müşteri IBAN’ına ödemesini takiben 7 iş günü içerisinde sms yoluyla iletilecektir. Hediye çekinin son kullanım tarihi 30.11.2019’dur.
  3. 2.500 TL’ye varan hediye çeki kampanyası 18.10.2019 – 31.10.2019 tarihleri arasında sadece turkcell.com.tr’de geçerlidir. Hediye çeki kullanımı yalnızca Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ cihazlarının peşin alımlarında geçerlidir. 2.500 TL’lik hediye çeki Samsung markasına ait Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus, Galaxy Note 8 ve Galaxy Note 9 modellerini getiren müşterilere verilecektir. Bu cihaz modelleri dışında getirilen 2. el telefon modelleri için yalnızca Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ alışverişlerinde geçerli 1.000 TL hediye çeki verilecektir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeki kodu, 2. El cihazın Turkcell’e satışından sonra müşteri IBAN’ına ödemesini takiben 7 iş günü içerisinde sms yoluyla iletilecektir. Hediye çekinin son kullanımı 30.11.2019 tarihidir.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Paycel ile Samsung Galaxy S10+ nasıl alınır?

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turkcell Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı