TÜRK TELEKOM

Türk Telekom’dan internet ve kahve kampanyası

İçindekiler:

Selfy’li! Şimdi muhabbet etmesi senden, kahveler Selfy’den geliyor  

Efsane Caffè Nero Kampanyası geri döndü! Şimdi Caffè Nero’da bir kahve alana, ikincisi bedava

  • Öncelikle kampanya sadece Selfy üyelerine açık; hala üye değilsen SELFY yaz 4545’e gönder.
  • “Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan: Mobil müşterisiysen, mobil hattından NERO yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Evde internet müşterisiysen, mobil hattından NERO TCKN yazıp 6262’ye SMS gönderip şifreni alabilirsin. Gelen şifreyi kasa görevlisine ileterek kampanyadan faydalanabilirsin.

Detaylar

Kampanya 09.02.2020 tarihine kadar geçerlidir.  Kampanya kapsamında bir kahve alana, ikincisi ücretsiz verilmektedir. Kampanya sadece espresso bazlı küçük ve orta boy sıcak/soğuk kahvelerde geçerli olup, hediye kahve düşük fiyatlı herhangi küçük veya orta boy ve espresso bazlı sıcak veya soğuk ürün için geçerlidir. Kampanyadan günde 1 kez faydalanabilirsin. Hızlı feribotlardaki Caffe Nero’larda geçerli olmamaktadır.

Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 8 GB Bedava İnternet 2020 Sömestr
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı