Türk Telekom Yılların Hediyesi

Türk Telekom Yılların Hediyesi İle Bedava İnternet

Bilindiği üzere artık GSM operatörleri arasında geçiş işlemleri çok kolay bir biçimde gerçekleşebiliyor. Birçok operatör büyük kampanyalar sunarak kullanıcıları kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Ancak bazı kişiler kendilerine sunulan tüm kampanyalara rağmen aynı GSM operatörünü kullanmaya devam ediyor. Türk Telekom tarafından başlatılan Yılların Hediyesi kampanyası ile operatörüne sadık kalan kişiler ödüllendirilecek.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Nedir?

Türk Telekom tarafından başlatılan Yılların Hediyesi kampanyası, uzun süredir Türk Telekom kullanan ve farklı bir hatta geçiş işlemini gerçekleştirmeyen kişileri ödüllendirmek için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında en az 1 yıldır abone olan kişilere Türk Telekom bedava internet vererek onlara teşekkür eder.

Kampanya kapsamında verilecek olan hediyeleri kişilerin ne kadar süredir abone olduğu belirleyecektir. Bu konuda belirli barajlar oluşturuldu ve hediyeler bu baraj sürelerini aşan kişilere dağıtılacak. Kampanya kapsamında aşılan baraj süresinin 3 katı kadar bedava internet dağıtılacaktır. Ne kadar uzun süredir Türk Telekom üyesiyseniz o kadar çok bedava internet kazanacaksınız.

En az 1 yıldır Türk Telekom üyesi olan kişiler hediye kazanabilmektedir. Sizler de 1 seneyi aştıysanız 3 GB Türk Telekom bedava internet kazanma hakkını elde edersiniz. Üyelik süresiniz 5 seneyi aşmışsa 15 GB, 10 seneyi aşmışsa 30 GB bedava internet kazanma şansınız olacaktır. Bu baraj değerlerin arasında kalan kişiler aştıkları barajın üç katı internet kazanırlar. Kısacası üyelik süresiniz 2 sene de olsa alacağınız internet 3 GB olacaktır.

Türk Telekom Yılların Hediyesi İle Bedava İnternet
Türk Telekom Yılların Hediyesi İle Bedava İnternet

Türk Telekom Yılların Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonelerinin düzenli olarak kullandığı Online İşlemler uygulaması ile birlikte kolayca bu kampanyaya katılım gösterebilirsiniz. Herkesin kolayca bedava internete sahip olabilmesi için uygulama içerinde özel bir kısım ayrılmıştır.

Online İşlemler uygulamasını kullanmayan kişilerdenseniz telefonunuzun mesaj bölümüne girerek burada YILLAR yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekli olacaktır. Mesajdan kısa bir süre sonra hattınıza Türk Telekom bedava internet yüklemesi yapılır. Kampanya kapsamında alınan internetler üç eşit parçaya bölünüp her ay bir parça verilecek şekilde toplamda 3 ayda verilmektedir.