Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet Paketi

Türk Telekom yeni yıl fırsatı 15 GB internet paketi seni bekliyor. Siz değerli ziyaretçilerimiz için en eşsiz kampanyaları araştırırken Türk Telekom tarafından sunulan yeni yıl fırastıyla karşılaştık. Üstelik çok kolay bir şekilde bu kampanyanda yararlanabileceksiniz.

Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Bu yıl herkesin yılı iyi geçsin diye Türk Telekom eşsiz bir kampanya düzelenmiş. İnternetsiz kalmayın, her daim sosyal medyayı takip edin diye düzenledikleri bu özel kampanya çok uygun fiyattan sizlerle buluşuyor. Kampanya içeriği ise şu şekildedir:

  • 15 GB İnternet
  • Her Yöne 1000 Dakika
  • Her Yöne 1000 SMS
Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet Paketi

Bu fırsattan yalnızca 35 TL gibi bir ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz. Yeni yıl kampanyası yalnızca faturalı hatta geçecek kullanıcılar için geçerli gibi gözüküyor. Aynı zamanda sizlerden 12 ay Türk Telekom da kalma sözü istiyorlar.

15 GB Fırsat Paketine Nasıl Katılırım?

Türk Telekom yeni yıl özel paketine katılmak isteyenler, kesinlikle şartlar bölümünü iyi bir şekilde okumalıdır. Katılım için online işlemler bölümünden yardım alabilirsiniz. Elbette online işlemler bölümü yerine Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da onların sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet Paketi

Tam bir fiyat / performans ürünü olan bu eşsiz paket sayesinde artık İnternet üzerinde gezinme süreniz asla kısıtlanmayacak. Her ay onlarca şarkı, yüzlerce film, dizi izleyebilir. Sosyal medya da gönül rahatlığı ile vakit geçirebilirsiniz. Sınırları ortadan kaldırın kazanan siz olun.

Sizin birçok kampanya, bedava internet fırsatı sunuyoruz. Selfy ek internet paketleri hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Hazırladığımız eşsiz içerikleri okuyabilirsiniz. Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet paketi yararlanın. Bu yılı daha dolu geçirmenin en güzel formülü, dilediğiniz kadar TBT, istediğiniz kadar resim atabilirsiniz.

Zamanı en iyi şekilde değerlendirmek, sınırları zorlamak sizin elinizde.