Türk Telekom Yeni Gelenlere Hediye

Türk Telekom Yeni Gelenlere Hediye

Hatınızı değiştirmek istiyorsunuz, yeni bir hat alacaksınız. Türk telekom yeni gelenlere hediye dağıtıyor. Yeni bir telekom firmasına geçmek planlarınız arasındaysa doğru fırsatı buldunuz demektir. Yüzlerce dakika, yüzlerce sms ve onlarca GB internet fırsatı isterseniz artık detaylara geçelim.

Hoş Geldin kampanyası ile Türk Telekom bol bol hediye data dağıtmayı kafasına takmış gibi gözüküyor. Yeni gelen kullanıcılara ilk ay 750 dakika her yöne konuşma, 750 her yöne sms, 10 GB internet hediye daha fazla beklemeyin, bu eşsiz kampanyan yararlanın.

Sadece ilk ay fırsatı ile bitmiyor. 3 ay boyunca yaptığınız 30 TL ve üzeri tüm yüklemelere pakete ek 5 GB İnternet bedava olarak sunuluyor.

Türk Telekom Yeni Gelenlere Hediye

Yeni Gelenlere Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom yeni gelenlere hediye kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken oldukça basit. Şunu hatırlamakta fayda var: bu kampanyadan yalnızca 30 gün içerisinde ön ödeme yolu ile yeni hat tahsis etmiş aboneler yararlanabilir. Yararlanmak için ise tek yapmanız gereken şudur:

“BOBOL yazın, 5555’e mesajı gönderin.

Tüm hediyeler hattınıza tanımlanacaktır. Artık özgürce kullanmaya başlayabilir, hediye dataların keyfini çıkarabilirsiniz. Doğru paketi, tarifeyi seçmeye özen gösterin. Bu sayede aldığınız hediye ile birlikte çoklu kullanım avantajının keyfini özgür bir şekilde çıkarırsınız. Türk Telekom bedava whatsapp uygulamasından haberdar mısınız? Yararlanmayı unutmayın. Kategorilerimiz üzerinde gezinerek daha çok fırsat bulabilir, en uygun olanı seçerek kullanım avantajların keyfini çıkarabilirsiniz.