Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Selfycard İle 5 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından gençlik dünyası olarak tanımlanan Selfy birçok kullanıcının tercih ettiği bir platform. Selfy ile birlikte genç Türk Telekom kullanıcıları tarifelerini kendi ilgi alanlarına göre tasarlama imkânı buluyorlar. Bu avantajları sebebiyle de birçok kişinin Selfy abonesi olmayı tercih ediyor.

Selfy abonesi olan kişiler için yeni dönemde farklı bir uygulama başlatıldı. Selfycard uygulaması ile birlikte artık Türk Telekom abonesi olan kişiler çok daha güvenli bir alışveriş yapabilecek. Bir çeşit ön ödemeli kart olan Selfycard ile birlikte istediğiniz her sitede güvenlik şartlarını düşünmeden alışverişlerini yapabilirsiniz. Ayrıca bunu gerçekleştirirken Türk Telekom bedava internet kazanma şansınız da olacaktır.

Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan Selfy platformunu daha öncesinde kullanmamış olan kişiler çok sayıda bedava internet kampanyasını kaçırmış olurlar. Ancak yeni dönemdeki kampanyaları kaçırmak istemeyen kişilerin hemen üyelik işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Üyelik işlemlerinden sonra Selfycard çıkarılırsa bu kart sayesinde bir defaya mahsus olmak üzere 5 GB bedava internet kazanma şansı elde edilecektir.

Türk Telekom Selfycard İle 5 GB Bedava İnternet
Türk Telekom Selfycard İle 5 GB Bedava İnternet

Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Selfy üyesi olan kişiler için sunulan bu Türk Telekom bedava internet kampanyasında ilk olarak Selfycard satın alınması gereklidir. Bu kart Türk Telekom bayileri ya da D&R bayilerinden satışa sunulmaktadır. Çok uygun bir fiyat ile birlikte bu kart satın alınabilir.

Kart satın alındıktan sonra Selfy uygulamasına giriş yapılması gereklidir. Uygulama içerisinde “Kart Ekle” butonu yer alır. Bu bölüm kullanılarak kartlar kişiye özel bir hale getirilmektedir. Önceden oluşturulmuş olan ve numarası belli olan bu kartlar için bir kullanıcı atanmış olacaktır. Kartlar kayıt ettirildikten sonra içerisinde rahatlıkla bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Kullanıcıların Türk Telekom bedava internetimkânlarından faydalanabilmesi için kartlarına bakiye yüklemeleri gereklidir. Kartların kayıt işlemleri gerçekleştikten sonra bakiye yükleme işlemi ile kartlar aktif hale getirilir. Kartlarını aktif hale getiren kişilere 1 hafta boyunca kullanmaları için 5 GB bedava internet verilecektir. Kazanılan bu internetin devredilmesi ya da daha uzun süreli kullanılması mümkün olmayacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(