TÜRK TELEKOM

Türk Telekom Selfy 1GB Hediye

Türk Telekom Selfy kullanıcılarına özel 1 GB Hediye internet kampanyasını duyurdu. 1 GB bedava internet nasıl alınır, şartları nelerdir aşağıdaki yazıyı okuyunuz.

Selfy’den Hediye 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA internet kazanıyor!

Türk Telekom Dopdolu 1GB

Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.

Türk Telekom Dopdolu 1GB
Türk Telekom Dopdolu 1GB

Selfy Bedava internet

SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak. SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.

Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez. Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2019’dur.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom 10 GB Hediye

Henüz ücretsiz internet almadıysanız, diğer “Turk Telekom Bedava İnternet” kampanyalarına bakınız.

BONUS HEDİYE

Bu konuyla ilgili görüşünüzü alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp göndermeniz durumunda aynı gün hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu makale sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum kısmına iletişim bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

18 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(