Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB

Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan ve abonelerin kolayca tercih edebilecekleri onlarca farklı tarife bulunur. İnsanlar genellikle tarifeleri uzun sürelerde kullanmayı düşünürler ve sıklıkla tarife değiştirmezler. Ancak düzenlenen kampanyalar son derece avantajlı olduğundan tarife değişim işlemleri düşünülebilir.

Tarife değiştirmeyi düşünen kişiler için Renkli Tarifeler olarak isimlendirilen gruptan bir tarife seçmek en doğru kararlardan bir tanesi olacak. Eğer bu tarifelerden bir tanesini seçerseniz 12 GB Türk Telekom bedava internet kazanma hakkını da elde edeceksiniz. Her ay 2 GB olarak verilen ve 6 ay devam eden bu kampanya ile tarife geçişleri çok daha konforlu.

Türk Telekom Paketler

Türk Telekom tarafından sunulan bu kampanyaya katılabilmek adına Renkli Tarifelerden bir tanesine geçiş işleminin yapılması gereklidir. Kampanya dahilinde geçilebilecek olan tarifeler aşağıdaki şekilde sıralanır:

  • Türk Telekom Renkli 3 GB
  • Türk Telekom Renkli 6 GB
  • Türk Telekom Renkli Prime 10 GB
  • Türk Telekom Renkli Prime 15 GB

Bu tarifelerden bir tanesine geçiş yapan aboneler her ay 2 GB ekstra internetin sahibi olacaklardır. Kampanya dahilinde sunulan bedava internetler 6 ay boyunca gelmeye devam eder. Toplamda 12 GB internet sunulmaktadır. Her ay kullanılmayan Türk Telekom bedava internet hattan silinir. Diğer aya devredilmesi söz konusu olmayacaktır.

Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet
Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 12 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonelerinin bu kampanya kapsamında bedava internet kazanabilmesi için belirli şehirlerde yaşıyor olması gereklidir. Tüm şehirleri kapsayan bir kampanya değildir. Kampanya dahilindeki şehirler şu şekildedir:

  • Aydın
  • İzmir
  • Hatay
  • Şanlıurfa
  • Mersin
  • Zonguldak

Bu şehirlerde bulunan Türk Telekom aboneleri Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da bayilerden tarife geçiş işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Tarifeye geçiş işlemleri gerçekleştikten sonra kullanıcıların ekstra bir işlem yapmasına gerek olmaz. Yeni tarifelerin aktif olmasının ardından 6 ay geçerli olacak 2 GB Türk Telekom bedava internet hizmeti başlatılacaktır. Alınan bedava internet yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olmaktadır. Ayrıca paylaşılması ya da devredilmesi gibi imkanlar da sunulmaz. Tarife değiştirmeyi düşünüyorsanız siz de bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz.