Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı İle 2 GB Hediye İnternet

Faturalı hatları tercih etmek her zaman kullanımın çok kolay olmasını sağlamaktadır. Her ne kadar artık TL yükleme işlemi internet üzerinden yapılıyor olsa da faturalı tarifelerin kullanımı kadar kolay olmamaktadır. Eğer faturalı hattın kolaylıklarından faydalanmak için sizler de faturalı tarifelere geçtiyseniz atacağınız adımlar ile ekstra 2 GB Türk Telekom bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Türk Telekom 2 GB İnternet Hediye

Faturalı hattınızda aylık ödeme tarihiniz geldiğinde bunu aksatsanız dahi hattınızda bir kesilme yaşanmaz. Bu aksatmanın bir süre devam etmesi gerekir. GSM operatörleri bu kolaylıkları sunuyor olsa da zamanında ödenen faturalar ile çok daha rahat bir şekilde hattınızı kullanabilirsiniz.

Her ay faturanızı ödemeyi unutuyorsanız Türk Telekom tam da sizler için bir kampanya düzenledi. Artık Türk Telekom faturalı aboneleri otomatik ödeme talimatı verirlerse 2 GB Türk Telekom bedava internet kazanma şansını elde edecek. Otomatik ödeme talimatınız ile birlikte rahatlıkla faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Selfycard İle 5 GB Bedava İnternet
Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı İle 2 GB Hediye İnternet

Türk Telekom 2 GB İnternet Hediye Nasıl Yapılır?

Otomatik ödeme talimatı üzerinden gerçekleştirilen bu kampanyaya katılım son derece kolaydır. Otomatik ödeme talimatının verilebilmesi için iki farklı seçenek bulunur. İlk olarak telefonunuza Online İşlemler uygulamasını indirip bu uygulama içerisinden otomatik ödeme talimatını verebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan menülerden bu işlemi yapmak son derece basittir.

Kampanya dahilinde hediye interneti kazanabilmek için diğer bir seçenek bankalar üzerinden bu talimatların verilmesidir. Bankaların mobil uygulamaları üzerinden verilecek olan talimatlar ile birlikte faturanızın her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Her iki yöntemde de kampanyaya katılım işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Otomatik ödeme talimatınızı vermeniz durumunda 2 GB Türk Telekom bedava internet kazanma hakkını elde etmiş olursunuz. Bu hakkı kullanmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Türk Telekom tarafından hattınıza 2 GB bedava internet otomatik olarak tanımlanacaktır.

Gelen bu internet hediyesinin süresi 1 hafta olarak belirlenmiştir. 1 hafta içerisinde bu interneti kullanmazsanız kullanmadığınız kısım silinecektir. Sizler de bu kampanya ile bedava internetin tadını çıkarmaya hemen başlayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(